Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves lány vagyok, és még...

16éves lány vagyok, és még csók-szűz. Sok barátnőm már nem is szűz. Be se mertem vallani, hogy nem smároltam még. Mert igazából csinos vagyok, telt idomokkal (mások szerint is) mégse tudok bepasizni. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
18.20 jól beszél :)
2012. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 pamparamm ***** válasza:
60%

vannak megfelelő netes társkeresők, sok benne a lutri, de még talán az egyik legjobb lehetőség, vagy szórakozóhelyeken, de ott sok a barom, többet csalódnál, mint amennyi pozitív élményed lenne...

viszont ha olyan környéken laksz, ahol vannak normális helyek kávézó, pub, akkor akár ott is


de ha gondolod akár írhatsz nekem is ;) :P

2012. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
barátnőm ugyanez volt. bögyös, csinos, széparcú, 16 évesen volt az első csókja, még abban az évben elvesztette a szüzességét is. másik pasival:D utána nagyon beindult, minden komplexusa megszűnt, és jó nagy cafka lett. mostmár konszolidálódott kicsit. ne aggódj, neked is össze fog jönni:D
2012. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Bárhol, de ahhoz nemcsak a legjóképűbb srácokat kéne észrevenned, mert ők kellenek mindenkinek, nem valószínű h pont téged választanának.
2012. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
látom megjelentek a trollok, aki üzenetben felajánlották, hogy készek megismerni... a rendes válaszadóknak pedig tényleg köszönöm!:)
2012. márc. 23. 18:44
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

miért trollok?mert ismerkedni akarnak?hmm...ne csodálkozz, h eddig semmi nem jött össze.


nyugi, kislány, én tuti nem foglak keresni.

2012. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%

A kérdező kommentje:


látom megjelentek a trollok, aki üzenetben felajánlották, hogy készek megismerni... a rendes válaszadóknak pedig tényleg köszönöm!:)


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.


Trollok??? Csak azért mert meg szeretnének ismerni?? Ribanc vagy te, fiam, abból is a perzselősebb fajta!! És még csodálkozol, hogy nincs pasid, te szerencsétlen??

2012. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Írj privátot! :)
2012. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne levonni azt, hogy micsoda r*bi vagyok. Feltettem egy kérdést, de nem azért, mert itt szeretnék ismerkedni. Tippeket kértem!:)
2012. márc. 24. 16:01
 20/22 anonim ***** válasza:
de azért elárulhatnád, hol laksz? :)
2012. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!