Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez korai egy 16 éves lánynak?...

Ez korai egy 16 éves lánynak? Olvassátok el végig lent.

Figyelt kérdés
Sokat szoktam gondolni férfiakra, és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lefeküdni egy férfivel. Úgy érzem, hogy meghalok a férfiakért, már alig várom, hogy kiszívjam valaki nyakát és csókolgassam. A környezetemben levő fiúkra is mindig így gondolok. Lefeküdnék akár 7-8 fiúval is egyszerre (gondolataimban). De ezt, a baráti társaságom egyáltalán nem látja rajtam. Szűz vagyok még, és alig bírom már így. De még most sem talákoztam, azzal a férfival aki igazán szeret és akinek oda adnám a szüzességem.
2012. márc. 2. 14:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ugyanabban a cipőben jártam mint te. Én 17évesen vesztettem el a szűzességem egy nálam idősebb pasival. És egyáltalán nem fájt, nagyon jó élmény volt. Ráadásul az ismerőseim közül senki sem tudta meg.
2012. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia én már 16évesen elvesztettem ha gondolod irj privit és beszélgethetünk meg minden http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2012. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szabó Lilla Leila: Most viszont már tudjuk!
2012. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!