Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez korai egy 16 éves lánynak?...

Ez korai egy 16 éves lánynak? Olvassátok el végig lent.

Figyelt kérdés
Sokat szoktam gondolni férfiakra, és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lefeküdni egy férfivel. Úgy érzem, hogy meghalok a férfiakért, már alig várom, hogy kiszívjam valaki nyakát és csókolgassam. A környezetemben levő fiúkra is mindig így gondolok. Lefeküdnék akár 7-8 fiúval is egyszerre (gondolataimban). De ezt, a baráti társaságom egyáltalán nem látja rajtam. Szűz vagyok még, és alig bírom már így. De még most sem talákoztam, azzal a férfival aki igazán szeret és akinek oda adnám a szüzességem.
2012. márc. 2. 14:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem addig nem korai amíg csak gondolkozol rajta. addig jó amíg gyakorlatban nem vagy egy ribanc, és valóban megvárod azt a fiút akinek szívesen odaadnád magad.
2012. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2012. márc. 2. 14:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen lenne az ideális fiú?
2012. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a maszturbációt! Nem leszel terhes, nem kapsz el betegséget, és érezlmileg se bánt meg senki, és mégis csillapítani tudod a nemi vágyad. Dúlnak a hormonok, nem kell elnyomni, tök természetes, de jobban jársz, ha amíg nincs meg az a pasi akinek igazán oda tudnád adni magad, addig maszturbálsz csak ha rád jön ilyen, illetve fantáziálsz róla. Nincs vele semmi gond, semmi bajod nem lesz tőle.
2012. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel hogy 18 vagyok és fiú :)
2012. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne kedved erről beszélgetni, írj pribátot. : ) Engem is ugyanez a dolog "nyomaszt", csak én fiú vagyok, és 17.
2012. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
RIBANC veszély!!!!
2012. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A fantáziálás normál, a maszturbáció szintén. Ráadásul, ha megismered a tested, erogén zónáid, sokkal könnyebb lesz majd az első. Várd meg, hogy szerelmes legyél, hogy olyannal éld át az elsőt, akivel szeretitek egymást. Az első ugyanis kihat az összes utána következőre is.
2012. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még ha a leírtakat meg is teszed én nem tartalak ribancnak. A Te saját jogod eldönteni, hogy mit szeretsz csinálni és milyen képességeid vannak meg ahhoz, hogy ezt megtedd. Az, hogy más mit mond ne foglalkozz vele! 16 évesen már törvényesen szexelhetsz azzal és annyiszor, akivel szeretnél.


25f

2012. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha túl sokszor gondolsz rá, végezz önkielégítést, nehogy becsavarodj!
2012. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!