Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma már valóban így vélekednek...

Ma már valóban így vélekednek a fiúk/férfiak a szüzességről? :D

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,jó magam is szűz,bármily meglepő:) múltkor beszélgettem a legjobb fiúbarátommal (ő 19)a szüzesség témáról,és megkérdeztem, ő mit gondol a szűz lányokról.Azt felelte, hogy szerinte és a baráti körében lévő fiúk szerint is a szűz lányok csak nyűgnek jók, és különben is ma már 13 évesen divat elveszteni a szüzességet.Ti hogyan vélekedtek a szűz lányokról?:)
2012. febr. 29. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én szűz vagyok. örülnék egy szűz lánynak:D
2012. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én veled egyidős vagyok és szűz, barátom 22 és nem szűz. És egyáltalán nem így gondolkodik:D Örül, hogy nem feküdtem össze mindenkivel, és szívesen vár rám
2012. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy mindegy hogy 16 vagy 22 évesen veszíti el az adott lány, csak szerelmes legyen az illetőbe akivel csinálja. Ha lesz lányom akkor őt is így fogom nevelni!
2012. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!