Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma már valóban így vélekednek...

Ma már valóban így vélekednek a fiúk/férfiak a szüzességről? :D

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,jó magam is szűz,bármily meglepő:) múltkor beszélgettem a legjobb fiúbarátommal (ő 19)a szüzesség témáról,és megkérdeztem, ő mit gondol a szűz lányokról.Azt felelte, hogy szerinte és a baráti körében lévő fiúk szerint is a szűz lányok csak nyűgnek jók, és különben is ma már 13 évesen divat elveszteni a szüzességet.Ti hogyan vélekedtek a szűz lányokról?:)
2012. febr. 29. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
itt mindenki egy szentlélek, tehát fölös is megkérdezni, de próbának jó hátha...
2012. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
úgy, hogy 13 évesen nem menő még kefélni...a barátodnak meg üzenem, hogy beveheti, a gondolkodásával együtt...
2012. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a barátod lesz.phat, amúgy engem nem zavar ha egy lány szűz, különösebben nem is érdekel mert mellettem úgy se marad sokáig az :D de ha valakire várni kell én azt is megértem...és inkább várok mint hogy összejöjjek valami ribivel akivel a szex mehet, de rajtam kívül már mindenkinek megvolt...és ezt nem csak úgy írom mert itt névtelenül nyomatom a rizsát:)
2012. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hanariko ***** válasza:
100%
van egy része aki így gondolja, van egy része aki nem. Meg kell találni a magunkhoz illőt.
2012. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
A szüzekkel tényleg csak a gond van. Nem éri meg velük sz*rakodni. Ha emgtudom hogy szűz egy lány, aki velem van, már pattintom is. 27F
2012. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

többet ér a szűz lány a szememben a ribancoknál.

13 évesen még játsszon a gyerek, ne keféljen!

2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szűz lány csak nyűg?

Nyűgös akarok lenni... de nagyon :D

2012. febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem szentfazék akarok lenni vagy hasonló.

Eddig 1 lánnyal feküdtem le, ő szűz volt. Most van egy újabb jelölt szintén szűz... Sőt... még barátja sem volt. És egyszerűen imádok vele lenni, imádom ahogy elpirul egy kis bóktól, vagy hogy megfogom épp a kezét. Annyira határozatlan, hogy hihetetlen, de épp ez nagyon aranyos benne. És... volt már szó a szexről, hogy ha meg tudom várni (miért ne tudnám) akkor lehet róla szó. De ez nálam sokadrangú dolog. Persze, egyszer majd... De élvezek vele lenni, akkor meg most hol érdekel, hogy nincs szex? Majd lesz... De akkor élvezzük mindketten. Nekem ez fontos. Nem akarom kihasználni és egy önző f@sz lenni... De ehhez egy dolog kell, hogy SZERESSEM! És itt a kulcs :) 19F

2012. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megnyugodtam,hogy vannak még akik értékelik ezt :D köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 29. 22:24
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a lányok többsége is úgy áll a szűz pasikhoz, hogy "kösz nem, gyerekes", így szerintem aligha bunkóság, ha azt írom, hogy ez fordítva is igaz. De nyilván a lányoknak mindent szabad, a pasik meg bunkók és érzéketlenek.. amúgy típusfüggő nyilván, hogy ki mit gondol.
2012. febr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!