Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el hogy várjunk még?

Linus13 kérdése:

Hogy mondjam el hogy várjunk még?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járunk ,és nagyon szeretjük is egymást én 15 éves vagyok a barátom pedig 17 ő már nem szűz de én még az vagyok ő már szokott célozgatni ,de mindig azt mondja én vagyok a főnök ... én még szeretnék várni nem akarom elsietni .
2012. febr. 19. 15:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem , azért nem akarok vele még lefeküdni mert még csak 15 éves vagyok és lelkileg , és testileg se lennék erre még kész
2012. febr. 21. 18:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Na ez az amit csak te értesz és érzel, hogy mikor vagy rá kész.

Van aki előbb megérik, van aki még később. Ez mindig is így volt, bár régen nem fektettek akkora jelentőséget a 'lelkek' állapotára.

Ne kapkodd el, annál nem lenne rosszabb, mint hogy megbánd!

Nem gondolkodsz rosszul, de ha készen is érzed magad és meg is mernéd tenni, az itteni válaszok ne befolyásoljanak, mindenki más beállítottságú. Ha 15 évesen éreznéd késznek magad, az se lenne elítélendő, ez a te dolgod. Nem attól lesz ribanc valaki hogy mikor veszíti el, hanem hogy milyen kapcsolatai vannak! (persze ha valaki előbb veszíti el, nagyobb esélye van a fiatal éveiben sűrűn váltogatni a partnereit, ám akad aki azzal az eggyel éli le az életét, míg a 18-20 évesen elvesztők közül is sokan nem győzik bepótolni elmulasztott éveiket amink ráéreznek az ízére, szóval ez is beállítottság kérdése, nem a koré! )

2012. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!