Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Az idén költöztem fel Pestre a legjobb barátnőmmel, együtt bérelünk egy lakást. A szomszéd sráccal nagyon jól kijöttünk, aztán novemberben elkezdtünk randizgatni komolyabban. Csókolóztunk, meg minden, de még nem mentünk tovább, nem mondtam el neki, hogy szűz vagyok.

Én 19L, ő 23F. Segítsetek!


2011. dec. 8. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyül el a szüzességed vagy mi?
2011. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha magyar az anyanyelve akkor magyarul
2011. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Parancsolsz? :D:D
2011. dec. 8. 19:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs, ez az elsőnek volt :)
2011. dec. 8. 19:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de nem vagyok a szavak embere, nehezen mondok el dolgokat...
2011. dec. 8. 19:39
 6/12 colaCukor válasza:
84%
ha már tényleg komolyabbra fordul a dolog akkor mondd el neki, hogy az vagy, biztos nem zavarná... ha tényleg kedvel biztos mindent megtenne hogy neked is jó legyen az első.. :) de aztán meg a végén még kiderülhet, hogy ő is az, és szerintem nagyon édes, ha együtt ügyetlenkednek meg izgulnak az első miatt...;) :)
2011. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:D biztosan nem az... többször mondta, amikor még barátok voltunk, hogy fontos neki a szex egy kapcsolatban, meg ilyesmik... :)


Még várom a válaszokat...hogy hogyan jöjjek elő vele...csak úgy, vagy a dolog előtt?

2011. dec. 8. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd elmondod neki, ha úgy alakul. Attól még érezhetitek jól magatokat. Nem kell azonnal ledobnod a bugyit. Sőt, ha kicsit váratod, még a végén tényleg megszeret.


23F

2011. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%

Szia.Szűz vagyok még.

kb így.

2011. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondhatnék sok "okosságot", de feleseleges, sehogy ne mond el neki, ha egy kicsit is érzékeny akk máris érezheti, hogy nem vagy tul tapasztalt,talán még szüz, és óvatos lesz akk is veled. És boldog, hogy ilyen barátnöje van
2011. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!