Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el hogy várjunk még?

Linus13 kérdése:

Hogy mondjam el hogy várjunk még?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járunk ,és nagyon szeretjük is egymást én 15 éves vagyok a barátom pedig 17 ő már nem szűz de én még az vagyok ő már szokott célozgatni ,de mindig azt mondja én vagyok a főnök ... én még szeretnék várni nem akarom elsietni .
2012. febr. 19. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mondjuk az igazat mondd el.
2012. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szereted? Őszintén szerelmes vagy belé? Miért nem szeretnéd elsietni?
2012. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vicuska87 ***** válasza:

Hááát 15 évesen még én sem szexelnék!

Ráérsz még, nem kell elsietni.

2012. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell szűz 15 évesekkel kezdeni... basszus, 3 szexmentes hónap azóta nem volt az életemben, hogy az első barátnőmet megszereztem... Ettől függetlenül 15 évesen tényleg nem kell szexelni, ha nem akarsz, csak sztem egy 17 éves nem szűz pasi ezt nehezen bírja, de az ő dolga, egye meg, amit főzött.
2012. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy, akkor szerintem azt akármi lesz is, nem bánod meg soha. Magaddal legyél őszinte csajszikám!
2012. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy h: bocsi de én még várjunk vele!?ez miért ennyire nehéz,ha nem akarod nem fekszel le vele ha ő ezt nem tudja elfogni akkor mehet a többi strigula mellé.
2012. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 évesen nagyon korai pláne 3 hónap után,ilyen idősen nincsenek még komoly,mély érzelmek,csak azt hiszed,majd 20 évesen rájössz mennyire igazam van.Éretlen vagy még agyilag,lelkileg biztosan.Javaslom akkor tedd meg ha már több ideje együtt vagytok(a 3 hónap nem idő ilyen fiatalon),amikor kellően érett vagy 17-18 évesen vagy később,tényleg szerelmesek vagytok nem csak fellángolás,ez még az hidd el fellángolás,vonzalom.Hagy megbíztok egymásban,és ismeritek tényleg egymást.Soha ne tedd meg,mert mások is csinálják,vagy mert cikiznek érte,vagy a barátod erőlteti,csak akkor ha tényleg akarod,és nem másoktól kérdezgeted.te még felkészületlen vagy, a barátod,meg nem szeret ha rád erőlteti.
2012. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is 15 voltam, már majdnem 16 mikor összejöttem a párommal, ő is türelmesen várt rám. :) Külföldön dolgozott, így ritkán találkoztunk, de minden nap írtunk egymásnak. Hamar beleszerettem, mert már előtte is odáig voltam érte, csak nehéz volt megszerezni.. ;)

Kb 2 hónap járás után már ott aludtam nála, szex nem volt, csak simi, ismerkedés egymás testével, ilyesmi. (olyan fura érzés visszagondolni, hogy akkor láttam és fogtam először olyat, tanított hogy is csináljam :P) És ez így ment tovább hónapokon keresztül, néha-néha próbáltuk a szexet is, de fájt nekem, így végül csak kb fél év járás után szexeltünk rendesen, akkor már nem számított az a feszítő érzés.

Sokat beszéltünk a témáról előtte is meg utána is, egyszer elmondta, nem sokáig várt már volna rám. Ha petting se lett volna, tuti nem szórakozik hónapokon keresztül, de úgy még elment a dolog. Persze ha folyamatosan itthon lett volna előbb is sort kerítettünk volna a dologra.


Ha nem vagy még kész, mond meg neki kerek-perec, szerintem az ideális kor 15 vége - 16 éves kor. Ha még messze vagy ettől és nem is érzed annyira szerelmesnek magad, benne se bízol 100%-ig, akkor várj még. Olyannak add, akinek oda tudod és érzed, hogy oda akarod adni. Ezzel nem azt mondom, hogy várja a lagzidig, bármi történhet, sok első szerelem az idő és a suli miatt meg tönkre, de ez más téma.

17 évesen benne tombolnak a hormonok, az lenne a fura ha nem célozgatna :P nem kell annyira sajnálni és engedni neki, ha szeret, tud még várni egy kicsit.

2012. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de jó,hogy te osztogatsz tanácsokat utolsó aki,15-16 évesen már szét tette a lábát...
2012. febr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bántam meg semmit, és a párom is figyelmes és türelmes volt. Abszolút éretten álltunk a dolgokhoz, soha nem aggódtam, hogy terhes vagyok-e vagy van valami bajunk. Azóta is együtt vagyunk, szóval nem vagyok olyan, amilyennek lefestesz! Nem ment pl a tanulás rovására sem...

Nem kapkodtam el semmit, van aki korábban érik meg van aki később, ennyi.

2012. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!