Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm nem akar velem...

Barátnőm nem akar velem szeretkezni! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve együtt vagyunk,ő még szűz!és nem akar velem szeretkezni mondta már hogy szeretné de mikor oda kerültünk nem engedte hogy betegyem..nem tudom mi lehet a baj..azt sem engedi hogy megujazam..mondtam neki hogy erőltetni nem fogom majd ha úgyérzi hogy akarja majd szól..nem tudom mirre vár vagy hogy mi a baj!? tanácsokat várom

2012. febr. 17. 14:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam hogy lehet atol fél hogy kiszakad a gumi..meg hogy fájni fog..fogamzásgátlót nem akar mert fél hogy elhízik tőle.. pff
2012. febr. 17. 15:07
 12/35 anonim válasza:

14:49-es válaszoló vagyok.

Fogamzásgátló többféle van. Ki kell próbálni.( Nekem a 3. vált be, mert a többinek mellékhatásai voltak.) Bár szerintem ezek csak kifogások, valami más lehet a háttérben.

Nem is gondoltam volna, hogy vannak 18 éves lányok, akik így gondolkodnak. Kitartó vagy az biztos!

2012. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nem szégyell valamit a testén? Le mer vetkőzni előtted? Vagy még soha nem láttad úgy?

Ha ezek nem igazak akkor csak nem érzi még magát késznek rá. Várj még egy kicsit szerintem nem soká készen fog állni!

2012. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
hát nem szégyenlős mert szoktukn együtt fürdeni meg sokszor meztelenül alszunk..
2012. febr. 17. 16:20
 15/35 anonim ***** válasza:
nemá tuti vmi baja van.megértem nem akar elhamarkodni semit de 3 év az kicsit gáz nem
2012. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
hát ez azért már nem normális, kérd meg a kezét lehet az megtöri a jeget;)
2012. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
(10:36-os válasz)ez jó ötlet :) lehet hogy a nászéjszakára vár
2012. febr. 18. 11:10
 18/35 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle, hogy mitől fél.. esetleg próbáld meg úgy, hogy boroztok egy kicsit és hátha oldódik a félelme :)


első válaszoló voltam

2012. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
hát ma kérdeztem tőle... azt mondta hogy szeretné,meg hogy nem fél.. csak nem tudja hogy miért..értelmes választ nem bírtam kiszedni belőle..
2012. febr. 18. 12:34
 20/35 A kérdező kommentje:
aztán elment dolgozni.. de mondtam hogy majd este megkellene beszélnünk ezt.de szerintem nem fogok értelmes választ kapni..
2012. febr. 18. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!