Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fogadtunk, én vesztettem....

Fogadtunk, én vesztettem. Őrültség lenne pont vele lefeküdnöm először?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy sráccal az osztályból és hogyha ő nyer,akkor lefekszem vele...Igazából teljesen biztos voltam abban,hogy nem tudja teljesíteni azt,amit mondott,de sikerült neki és nemrégen emlékeztetett arra,hogy mit ígértem neki.De én csak rávágtam,hogy "Rendben,megteszem.",nem is figyeltem arra,hogy mit mond,mert tudtam,hogy nem sikerülhet neki.


Tudom,hogy nem kellett volna belemennem,de kétségbe voltam esve és ő felajánlotta a segítségét...De nem értem,hogy miért pont engem akar,amikor az osztályból kapásból tudok rajtam kívül 5 lányt,akiknek ő tetszik és ők sokkal szebbek nálam.Ráadásul minden lányt megkaphatna,több barátnőjével lefeküdt(3-mal biztosan,a többi lehet,hogy pletyka,de lehet,hogy nem) és nem tudom,hogy mit csináljak,mert szeretem,de neki erről fogalma sincsen,mert vele teljesen semleges vagyok,nem mutatok érzelmeket felé,alig beszéltünk eddig,de mostanában egyre gyakrabban ott van,ahol én és folyton néz.



Szerelmes vagyok belé,de nem tudom,hogy ő mit érez és hogy ezt miért akarja,pont velem.

Igazából ő álmaim sráca,de nem tudom,hogy ő csak szórakozik-e vagy nem,mert még soha nem volt barátom,neki meg mindig van barátnője...


2012. febr. 16. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Az ígéret szép szó, ha megtartják, úgy JÓ. :-)

Na, mi lett?

2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!