Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fogadtunk, én vesztettem....

Fogadtunk, én vesztettem. Őrültség lenne pont vele lefeküdnöm először?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy sráccal az osztályból és hogyha ő nyer,akkor lefekszem vele...Igazából teljesen biztos voltam abban,hogy nem tudja teljesíteni azt,amit mondott,de sikerült neki és nemrégen emlékeztetett arra,hogy mit ígértem neki.De én csak rávágtam,hogy "Rendben,megteszem.",nem is figyeltem arra,hogy mit mond,mert tudtam,hogy nem sikerülhet neki.


Tudom,hogy nem kellett volna belemennem,de kétségbe voltam esve és ő felajánlotta a segítségét...De nem értem,hogy miért pont engem akar,amikor az osztályból kapásból tudok rajtam kívül 5 lányt,akiknek ő tetszik és ők sokkal szebbek nálam.Ráadásul minden lányt megkaphatna,több barátnőjével lefeküdt(3-mal biztosan,a többi lehet,hogy pletyka,de lehet,hogy nem) és nem tudom,hogy mit csináljak,mert szeretem,de neki erről fogalma sincsen,mert vele teljesen semleges vagyok,nem mutatok érzelmeket felé,alig beszéltünk eddig,de mostanában egyre gyakrabban ott van,ahol én és folyton néz.



Szerelmes vagyok belé,de nem tudom,hogy ő mit érez és hogy ezt miért akarja,pont velem.

Igazából ő álmaim sráca,de nem tudom,hogy ő csak szórakozik-e vagy nem,mert még soha nem volt barátom,neki meg mindig van barátnője...


2012. febr. 16. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Na,ha ő álmaid sráca és nem tudod,hogy csak szórakozik-e veled,akkor ideje kideríteni,nem?
2012. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, csak őszinte leszek, és tanácsot is adok. Először is: ilyesmiben nem fogadunk. Másodszor: Csak szimplán megakar d*ni. Felajánlottad magad, mit akarna?

Szereted? Egy h*e pi*a vagy hogy ezzel elrontottad lényegében. De! Van még 1 megoldás:) : Beszélj vele! Valld be hogy hiba volt ilyesmiben fogadni, mert ugye ilyet csak rib*k csinálnak, hogy te nagyon vonzódsz hozzá, és szeretnéd jobban megismerni, és kérdezd meg ő mit gondol erről az egészről!

Sok sikert:)

2012. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Csak kihasználna,ha tényleg érezne bármit is irántad,akkor nem így akarna veled kapcsolatot kialakítani.Vagyis biztosan tetszel neki,különben nem akarna lefeküdni veled,de kétlem,hogy lenne bármi komolyabb a részéről,csak egy újabb strigula lennél a "falon".

Miben fogadtál vele?Mondd azt,hogy meggondoltad magad vagy hogy mégsem érzed késznek magadat rá.Arról ne is beszéljünk,hogy elmondaná a haverjainak is valszeg és rólad beszélne mindenki.Elhiszem én,hogy tetszik,szerintem mindenki életébe van olyan személy,aki elérhetetlen számára,talán jobb is így.A szüzesség nem olyan dolog,amit fel lehet tenni valamire,ezt csak egyszer tudod elveszíteni.

Hány éves vagy amúgy?

2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom a fogadásban nem volt szó a teljesítés idejéről, így van még időd mielőtt megöregedtek és meghaltok. Nem kell elsietni ;-)
2012. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
k u r v a vagy! És hogy miért? Mert fel sem merül benned, hogy ne tedd meg!
2012. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Szerintem ne feküdj le vele, mert ha megteszed, még jobban szeretni fogod, és még jobban fog fájni az, hogy nem lehet a tiéd többé...

Mond meg neki, hogy Te még szűz vagy, és nem így szeretnéd elveszíteni a szüzességed, hanem egy olyan fiúval, aki szeret, és Te is viszont szereted...

Ha nem érti meg akkor egy balfék! :)

Sok szerencsét!

2012. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem tedd meg, a fogadás szent dolog, az ígéret szép szó.

az meg h még tetszik is, csak hab a tortán, még élveznéd is;)

2012. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
49%

Na figyelj kis lány: Nem tudom hány éves vagy de tippem szerint 12-16.

A Srác meg akar téged dugni. Te simán le feküdnél vele (hiába kérdezősködsz itt, egy te is tudod). De te e mellé még össze is jönnél vele. Ő is össze jönne veled ez biztos, viszont nem azért mert szeret, hanem CSAK A SZEXÉRT. 1-2 hónap fincsa b*szás aztán csókolom új csaja lenne. Lehet h közben is lesz/lenne neki, csak b*szik róla szólni te meg minden sz*rt el fogsz neki hinni.

Ha csal d*gni akarsz egy jót akkor gyere el hozzám ;-) vagy ahhoz a sráchoz nekem 8.

De ha van egy kis eszed akkor ebbe nem mész bele. ANNAK ELLENÉRE MONDOM EZT HOGY EZZEL EGY FÉRFI TÁRSAMAT MEGFOSZTOM ÉLETE EDDIGI LEGSZEBB ÉLMÉNYÉTŐL (MERTHOGY A FOGADÁSOS SZEX MINDIG JOBB MINT A NORMÁLIS!!!!)

Kár hogy nem jártak vagy járnak ilyen csajok az én osztályomba (8.-ba 1-2 hónap smúzolás után a gátoldalban sz*ptak de annyit én nem vártam, eh)

2012. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sanyi1234567 ***** válasza:
hát te nagyon hülye vagy xD
2012. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok...2 hónap múlva leszek 15.

Tudom,hogy nem kellett volna belemennem a fogadásba,de nem tudtam mit csinálni,mert kétségbe voltam esve és ő felajánlotta a segítségét.

2012. febr. 20. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!