Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fogadtunk, én vesztettem....

Fogadtunk, én vesztettem. Őrültség lenne pont vele lefeküdnöm először?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy sráccal az osztályból és hogyha ő nyer,akkor lefekszem vele...Igazából teljesen biztos voltam abban,hogy nem tudja teljesíteni azt,amit mondott,de sikerült neki és nemrégen emlékeztetett arra,hogy mit ígértem neki.De én csak rávágtam,hogy "Rendben,megteszem.",nem is figyeltem arra,hogy mit mond,mert tudtam,hogy nem sikerülhet neki.


Tudom,hogy nem kellett volna belemennem,de kétségbe voltam esve és ő felajánlotta a segítségét...De nem értem,hogy miért pont engem akar,amikor az osztályból kapásból tudok rajtam kívül 5 lányt,akiknek ő tetszik és ők sokkal szebbek nálam.Ráadásul minden lányt megkaphatna,több barátnőjével lefeküdt(3-mal biztosan,a többi lehet,hogy pletyka,de lehet,hogy nem) és nem tudom,hogy mit csináljak,mert szeretem,de neki erről fogalma sincsen,mert vele teljesen semleges vagyok,nem mutatok érzelmeket felé,alig beszéltünk eddig,de mostanában egyre gyakrabban ott van,ahol én és folyton néz.



Szerelmes vagyok belé,de nem tudom,hogy ő mit érez és hogy ezt miért akarja,pont velem.

Igazából ő álmaim sráca,de nem tudom,hogy ő csak szórakozik-e vagy nem,mert még soha nem volt barátom,neki meg mindig van barátnője...


2012. febr. 16. 20:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És az a baj,hogy nem mondhatom neki,hogy "mégsem",mert akkor ő is visszalépne attól,amit megcsinált.De félek,mert ő tapasztaltabb és hogy elmondja a havarjainak..:S
2012. febr. 20. 21:11
 12/21 anonim válasza:
Milyen segítség? xd az a segítsége , hogy most megfog dugni? Mert ezt a segítséges részét nem értem :D
2012. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Mondhatnám, hogy alapban korai a 14 év, de nem mondom, ugy is mindenki maga dönt.

Még az is beleférhetne, hogy te szerelmes vagy, ö meg csak dugni akar egyet, nem ez lenne az elsö ilyen.

De az hogy "fizetségképpen" fekszel le vele egy másik kategória ...Életkortól függetlenül gáz.


35/F

2012. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A fogadás nem egy peresíthető dolog (kivéve az állam által szervezett fogadásokból eredő kötelezettségek), tehát mondhatsz nemet is. Amúgy erkölcstelen dologban fogadtatok, ez sem javít a dolgon. Ez kicsit olyan, mintha a Kegyetlen játékok c. film kelne életre. Ne játszatok hülyeségeket.
2012. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Segített egy olyan valamiben,amiről azt hittem,hogy senki nem tudja elintézni(és itt nem kell semmilyen szexuális dologra gondolni...-.-).De neki sikerült...és ez nekem fontos volt és amikor kérdezte,hogy mit tennék meg érte cserébe és mondta,hogy mit akar,akkor csak úgy belementem,mert soha nem gondoltam volna,hogy sikerül neki elintézni.
2012. febr. 20. 21:23
 16/21 Sanyi1234567 ***** válasza:
100%
szóval tök m1 ki mit mond úgy is lefekszel vele hát jó :D
2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hanem jönnél össze vele, keress meg...:D 16/F
2012. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

na lefeküdtél már velem izééééé ööööö vele?

merthogy nem találtam meg "véletlenül" a kérédsedet....vagy mégis O.o ?

Holnap a suliba beszéljünk és döntsd már el hogy lefekszünk e vagy nem, mert ha nem akkor mondom a barátnőmnek h este tali nálam ;-) ha érted mire gondolok

2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

a fogadás az fogadás.

feküdj le vele

2012. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as, nem érzed, hogy tárgyként kezelsz egy hölgyet?
2012. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!