Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogyan reagálna?

Szerintetek hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Adott egy (menő) fiú, aki nagyon szereti a szexet, mindenkit megkap, és van egy lány, aki még szűz. Ha ez a fiú meg lány összejönne úgy, hogy nem tudja a fiú, hogy szűz, akkor biztos, hogy hamar bepróbálkozna nála. A lánynak ekkor el kell mondania neki, hogy szűz. Szerintetek egy ilyen fiú hogyan reagálna?
2012. jan. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom úgy, hogy "szűz vagy...? már nem sokáig"
2012. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Elszaladna! (Ha van esze ...)
2012. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

2 eset állhat fenn.


1. kapni fog az alkalmon,hogy ő veheti el egy lány szüzességét,majd szépen mindenkinek a tudomására hozza milyen menő csávó lett.


2. Mivel már volt dolga szűzzel(feltételezem) akkor tudja,hogy bizony utána neki is fájni fog a töke egy ideig,így inkább hagyja a fenébe a csajt,és keres olyat aki már "tapasztaltabb"

2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagy dolog,én is így jöttem össze vkivel...Igazából lehet,hogy még eljátszik a gondolattal,hogy ő lesz neked az első...Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni...
2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt mondaná, hogy nem kér belőle, mert nem akar kapcsolatot, lehet akarna, de lehet csak megdugna és húzna egy strigulát, kitudja.....
2012. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kislány ...
2012. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én alapból a csaj helyében nem adnám oda neki a szüzességemet, ennél többre értékeltem anno, hogy egy jött mentnek odaadjam.


28/n

2012. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már ismerem kb 2 éve látásból és fél éve vagyok vele "beszélőviszonyban", túl sokat még nem beszéltünk. Már kétszer is akart velem járni, de nem lett belőle semmi (1x miatta, 1x miattam).

Most jutott eszembe, hogy még 2-3 éve le akart feküdni barátnőmmel (akkor még nem ismertem), aki ha jól emlékszek még szűz volt és ezt tudta a fiú is. Azt mondta neki a fiú, hogy vár ha kell (végül nem lett belőle semmi a lány miatt). De az már régen volt és lehet, hogy egy kapcsolatban nem ilyen lenne!? Én szeretnék vele összejönni, és akár el is veszteném vele mert szeretem, nyilván nem az első nap. Szerintem jó lennék az ágyban, csak a szégyenlősségemmel van baj.

2012. jan. 25. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
hm, hát ha ugy szeretnéd, hogy megdugjon valaki, aztán legkésőbb 1 hónap mulva kidob, addig meg csak megcsal 3x, akkor hajrá ő a neked valo álompasi...
2012. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!