Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan reagálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagálna erre a lány?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben egy lánnyal szorosabb lett a kapcsolatunk. Lehet csak az akholol hatása váltotta ki, de én bizakodó vagyok. Legutóbbi találkozáskor (szülinapi buli közös ismerősnek), sokat táncoltunk, ölelkeztünk, arcrapusziltunk.


Február elején újra találkozom vele, szerintetek ha már "jól érezzük" magunkat, akkor egy arcra puszira mit reagálna?


Már köszönés szintén ismerjük egymást több mint egy éve, de csak az utóbbi 1,5 hónapban ismerkedtünk meg közelebbről.


L19/F21


2012. jan. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad szerintem szimpatizál veled, és az arcra puszi még bőven belefér, nem hinném, hogy probléma adódna belőle. Lehet, hogy benne is felkelted ezzel az érdeklődést, csak arra vigyázz, hogy ne erőltesd rá :)
2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet bepróbálkozom nála kis alkohol után! :)
2012. jan. 19. 21:16
 3/4 A kérdező kommentje:
A szájra puszira szerintetek hogyan reagálna?
2012. jan. 20. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
előbb próbáld ki, hogy az arcra puszira mit szól
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!