Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom, hogy hogyan reagáln...

Nem tudom, hogy hogyan reagálna. Nagyon megviselte az eset?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőm(16) egy korábbi kapcsolatban elvesztette a szüzességét(én még szűz vagyok), de még anyukája se tudja. Amikor elmondta nagyon sírt.De tudom h annyira nem fájt neki viszont nem is volt olyan mint amilyennek az elsőnek lennie kellett volna.(Többet nem kérdeztem róla, mert nem akartam hogy valami régi sebet felszakítsak) Már 10 hónapja együtt vagyunk 4 hónapja pettingelünk, és mindent megtudunk beszélni egymással, de komolyabbat csak nyárra tervezünk. De én elgondolkoztam, hogy ha esetleg ott leszünk akkor mennyire fog visszakozni a fenn említettek fényében. Viszont szeretném hogy velem tényleg meghitt legyen és tökéletes.

Főképpen lányok válaszát várom de természetesen a fiú válaszolók véleményére is kíváncsi vagyok. Minden válaszolónak nagyon köszönöm a segítséget

16/F


2009. dec. 30. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy velem van a gond,de nem értem mi a kérdés. mert a történet teljesen tiszta. leírnád a kérdésedet? :-)
2009. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
A lénmyeg, hogy érezze, hogy szereted, és hogy mellette vagy... :) (de ezt nyárig is, mindig, teljesen. szerintem.)
2009. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
na, ugye. ezért mondom mindig, h egy 16 éves még nem érett a szexre. ha az lett volna, akkor először is, megválogatta volna, h kivel fekszik le, másodszor pedig megvárta volna, amig lelkileg is érett lesz rá, és nem csak testileg.
2009. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

készülj fel a legrosszabra (mmint, hogy ott vagytok, és hirtelen mégis visszakozik) és akkor nem érhet kellemetlen meglepetés

amúgy meg türelem, gyengédség, sok beszélgetés

2009. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

második vagyok.

feltűnt a korotok is...nem az én dolgom, de lehet, hogy mégjobb lenne, ha TE felajánlanád, hogy egy évet várjatok...17 éves kor kb. ... még azt is díjazná...

2009. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát...nemtom.Én biztos h megpróbálnám a helyedben megkérdezni h mi történt (bár már akk is megkérdeztem volna)...De sztem ha majd akk fog sírni vagy látod h szomorú, nyugodtan kérdezd meg tőle h mi történt akkor.
2010. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:49 Én türelmes vagyok, megvan beszélve hogy majd csak akkor fog megtörténni ha ő is akarja

19:52 Mint azt 2 sorral feljebb látod várok ameddíg csak szertné és amúgy nyáron mindketten betöltjük a 17et

13:35 Nem tudom mennyi idős lehetsz de képzeld magad egy 16éves lány helyébe, te rávetted magad <nem kis nehézségek árán> arra h eddig életed legnagyobb titkát elmondd a barátodnak könnyekkel küzdve akkor nem feltétlen örültél volna neki h még firtatja is


Nagyon köszönöm minden Kedves Válaszolónak, és ha a fenti kis novellám bárkit is megbántott volna akkor azért most kérek elnézést nem annak szántam.

2010. jan. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!