Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hogyan reagálna a dologra? (első csók (vele)

Figyelt kérdés
A szituáció csak annyi, hogy van egy srác, aki meg szeretne csókolni, de mondhatni, hogy ,,gyáva,, vagyok. Mivel az első csókom lenne ettől a sráctól (nem mintha olyan sok másik lett volna --_--" )de mondhatni, hogy ,,félek tőle,, mármint nem a sráctól... szal értitek... És a kérdés lényegében annyi, hogy szerintetek hogyan reagálna arra, hogyha amikor kettesben vagyunk, és meg szeretne csókolni, akkor azt mondanám, hogy szeretném, csak félek. Hogy esetleg mit mondana, vagy ilyenek. Mondaná, hogy majd ő meg mutatja vagy ilyenek... Szerintetek?
2011. szept. 5. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
reklám:
2011. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ott mondani semmit, ha meg akar csókolni, akkor hagyd neki, ennyi.
2011. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ßéka97 válasza:
nah én is hasonló helyzetbe voltam..féltem tölle és elégge el is szúrtam mert megakart csókolni és nem engedtem mondtam neki h félek (de szerencsére megértette) :):/de amikor megvolt az első akkor döbbentem rá h semmiség csak kövezsd a fiút és nem lesz baj;)azt ajánlom h ne félj és tanúlj az én hibámbol.:D
2011. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm...értem :)
2011. szept. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!