Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolhatok egy olyan...

Mit gondolhatok egy olyan lányról, akinek 14 évesen 24 éves barátja volt, mindennemű orgiát kipróbáltak 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 23:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
erre csak annyit, hogy 14 évesen ez elég borzasztó, hogy 2 hónap alatt ennyi tapasztalatot gyűjtött...de a mostani 14 évesek ilyenek...azért szexelnek, mert mindenki csinálja...nem szerelemből, és nem azért mert adni akarnak...csak úgy, hogy Ő is elmondhassa hogyan is csinálták meg....szerintem hagyd a fenébe, nem érdemes az idődet pazarolni Rá...az ilyen lányok azok, akik 20 éves korukra kiégnek, és csak divatból szexelnek....
2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
82%
Az agyam először arra asszociál, hogy olcsó kis lotyó....Várjunk csak! Másodszor, és harmadszor is arra gondolok... Tehát egy olcsó kis lotyó.
2012. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
12:20as egyátalán elolvastad mit írtál?? ekkora marhaságot,hogy egy 14 éves kislány szereti a ..... az csak jó,te normális vagy?? te is egy elhülyített ember lehetsz,ha azt hiszed 13-16 éveseknek szexelniük kell stb. úgy gondolkodsz mint a mai tinik 90%a akik szörnyen buták,felelőtlenek,és baromira fel akarnak nőni,de közben éretlenek,mint egy zöld paradicsom...az lesz a szép,ha te és a hozzád hasonlóknak gyerekük lesz,és "példát" mutattok nekik,aztán majd az elsős kislányok fognak sorban állni abortuszra...
2012. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

tegnapelőtt 13:27


Szexelni nem szerelemből kell!!!! Vágy kell hozzá!!!


A szex nem jótékonysági egylet hogy adni akarj! Elsősorban ez egy kölcsönös kiszolgálás féle!!!


A sportolók kiégnek de a szexnél nincs olyan h kiégés, hacsak nem az érthető alatta h a napi 5 orgia helyett csak napi 1-re képes!!!

Divatból nem tudom ki szexel, de szerintem ez is egy hülye sztereotípia! A legtöbben élvezetből szexelnek!


tegnapelőtt 14:49


Az agyad előítéletet társít a szexhez ami középkori szexuális intelligenciára vall!!! Mivel a kiscsaj a barátjával hentereg így sem az olcsó sem a lotyó nem állja meg a helyét! Ezek szerint a te értelmezésedben már a szex is bűn?!


tegnapelőtt 15:48


Pontosan hogy tudom mit beszélek ellentétben veled! Az embernek a szexuális fejlődése során ebben az időszakban (ivaréretté válás) fokozott érdeklődése és igénye van a szexualitásra, amivel lehet hogy a te qurvára kifinomult és magas intellektusú lényed nem ért egyet, de a természet és a biológia magasról tesz a te elképzeléseidre! Az én gyerekem pedig inkább legyen nimfomán, mint frigid gátlásos és boldogtalan fapic$a! A szexuális felvilágosítást meg rendesen kéne csinálni nem pedig szégyenkezve és elfordulva, mert abból lesz abortusz! Persze azt te biztos nagyon jól tudod hogy a kérdésben szereplő kiscsaj biztos nincs felvilágosítva semmiről sem! És remélem azt is hogy majd a gyerekemnek lesz annyi esze h a normális és természetes vonalat fogja követni nem pedig az olyan hülyék véleményét akik át akarják írni a világot és erőszakot akarnak venni az anyatermészeten csakmert az ő kicsi lelküknek az nem felel meg amit valóságnak hívnak! Biztos az anyatermészet a hülye és a törvényalkotók is akik 14 éves beleegyezési korhatárt állapítottak meg! Még jó hogy te itt vagy és kiigazítod ezt a hatalmas ferdeséget! Ó áldott legyen a neved tegnapelőtt 15:48-as!!!!

2012. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
utolsó te egy tipikus buta ösztönlény vagy,abszolút semmit nem tudsz az életről,csak osztod az észt,egy 14 éves kislánynak nem való a szex,és képzeld attól,hogy valaki nem kefél gyerekként nem lesz fap*na csak normális értékrendű ember lesz ellenben a sok rib@nccal akik a mai tinitársadalomban rengetegen vannak kefélnek össze-vissza tudatlanul,mert azt hiszik hogy ha melltartót,hordanak és véreznek már felnőttek,inkább menj vissza kockulni,vagy húzd le magad a vécén annyi eszed van,mint egy wc deszkának,majd ne csodálkozz ha a gyereked 20 éves korára egy kiégett,2 abortuszon átesett,befásult rib@nc lesz aki túl korán kezdte és akit túl szabadon engedtek,és se önbecsülése,se esze...
2012. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%

Te nagyon okos...aki itt mindenkinek ossza az észt...gondolkozzál már egy 14 éves lánynak még nem a szex való, hanem az iskola...ezek szerint Te vágyból szexelsz és nem szeretetből, szerelemből, és azért hogy a partnerednek örömet okozz...nem lesz a lányodból fapina, csak 20 évesen úgy fog kinézni, mintha 40 lenne, de se gáz...


az előttem íróval pedig teljesen egyetértek...és nem csak szerintem fog 20 éves korára kiégni....akkor mégis csak az a butaság amit Te írtál...

2012. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 13:26-os. Nem középkori a gondolkodási módom, felőlem annyit szexeljenek amennyit csak bírnak, de 14 évesen talán még, nem erre kellene fókuszálni.

"Ezek szerint a te értelmezésedben már a szex is bűn?!"

A szex nem bűn, de a PEDOFILIA már az! :)

2012. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
5%

tegnap 13:41


Pont hogy te vagy a buta ösztönlény! Hallottál valamit a játszótéren és már azthiszed h mindennél ésa mindenkinél különb vagy csakmert erkölcsösnek számító véleményen vagy!

A 14 év törvényi korhatár. Kínában és japánban 13. Ezt nem most találták ki! Senki nem mondja h minden ennyi idős dugjon!!!! De amelyik akar az tegye, és ne a te baromságaid alapján ítéljék meg őket!

Amelyik csaj elfojta magában az gátlásos lehet később is, és félni fog az olyan bunkók véleményétől mint te! Te csak fújolni és ribancozni tudsz! Megbélyegezni és lenézni, csakmert valaki nem a te értékrended szerint él! A mocskolódás nagyon megy. A legrosszabb az egészben pedig az hogy a legtöbbet te és a hozzád hasonlók ártanak az ilyen fiataloknak, mert általában a szextől az ég világon semmi bajuk nem lesz, de normálisan fejlődik a szexuális intelligenciájuk. Ellenben a te fajtádtól életre szóló lelki sérülést és félelmet kapnak, mert mindig tartani fognak tőle hogy megszólják őket!!!

Csak köpöd itt a sztereotíp marhaságokat! Nincs olyan h kiégett ribanc!!! Mellesleg a szex nem feltételezi a védekezés nélküli fűvel-fával módot, persze a te ostoba felfogásodat ez nem érdekli, mert te eldöntötted hogy ha már szexelnek akkor azok csak abortuszos aljas alávaló ribancok lehetnek. Nem látod mennyire buta, sötét gondolkodásmód ez?! Kár hogy a fröcsögésre szánt energiádat nem az értelmed fejlesztésére fordítod! Nagy pazarlás!


tegnap 15:36

Senki nem mondta h szexeljen! De ha akar az teljesen normális! He értenél valamit a biológiához és a pszichológiához akkor nem kapálóznál ennyire! Miért teszel 'vagy' kötést a szex és az iskola közé? Mire alapozod ezt? A rosszindulatodra??? Ha a csaj már nem szűz akkor nem járhat iskolába és nem lehet jó tanuló?!

Én igenis vágyból szexelek! Szeretetből, szerelemből szexelni olyan mint éhség helyett szivességből enni vagy inni!

A szex élettanilag egészséges és pozitívan hat a fizikai és a szellemi állapotra. Aki aktív szexuális életet él az inkább 40 évesen nézhet ki 20-nak és nem fordítva!

Ezeket a homokozóból vett bölcsességeket te is komolyan gondolod????


Az előtted író agresszív és buta mint a legtöbb irigy tag a csordában akit bedarált a közfelfogás és az irigy középkori hagyomány, amit már akkor sem vettek komolyan mert nem életszerű! Ha az lenne akkor nem vitatkoznánk most ilyenről, mert nem ez lenne a valóság, de pedig ez az!!!!


tegnap 15:42

Újabb tudatlan gyerek! Gratulálok!

Te olvasni nem tudsz vagy gondolkodni?????

Mint írtam 14 év(!) törvényi(!) korhatár(!) Mit nem lehet ezen érteni??? Tudod mi az a pedofília???? Mert szerintem halvány lila gőzöd sincs! A pedofilok az anatómiailag fejletlen(!) testvonásokra és másodlagos nemi jellegekre buknak! Egy 14 éves általában már nőies alakkal és relatíve fejlett mellekkel bír, ami nem a pedofilok kedvence! 16 évesen törvényileg férjhez mehet és a házassággal nagykorúvá is válik! Ezt a törvényt is biztos sok pedofil hozta!

14 évesen nyilván van akit a legó érdekel és van akit a szex. Ezt nem határozhatod meg te otthonról!


Annyira bírom amikor előítéletből ész nélkül osztogatnak egyesek! Aztán még én vagyok a nagyokos! Mi lenne ha inkább az agyatokat saját gondolatok kiötlésére használnátok, és nem az agresszív közmocskolódást erőltetnétek eszetlenül!!!!!

2012. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
61%
igen te hiszed magadról,hogy okos vagy,mert jössz a hülye dumáddal,és minket ítélsz el,mi a csodáért írsz ide,azt hiszed okos,vagy és igazad van,persze miattunk lesznek lelki sérültek,persze,miattam biztos nem,íz hogy egy nagy rib@nc lesz annak nem én vagyok az oka,de támogasd csak a tinik elvakolt baromságait hátha nem lesznek "lelki sérültek"
2012. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
61%

20:05ös,ha szerinted,az normális ha 14 éves éretlen kislányok szexelnek,akkor veled valami baj van..semmi lelki sérülése nincs az ilyeneknek,pusztán az anyjuk nagy ívben lesz@rja őket,te is egy otthon a gép előtt ülő,antiszociális ember vagyok,akinek semmi kapcsolata az életben mert ennyire idióta a felfogása


semmit nem hallottam a "homokozóban",a véleményemet írtam le,és én azt vallom,hogy a szülőnek kutyakötelessége nevelni a gyereket vigyázni rá,felvilágosítani 11-12 évesen az egész szexualitásról,és elérni,hogy a gyerek megbízzon benne,és mindent elmondjon,elmondani,hogy a korai szexuális élet az esetek 97-98%ban következményekkel járhat,vagy szimplán nagyon megbánja az illető,következmények lehetnek meddőség,későbbi problémás szexuális élet stb. nagyon sok múlik a szülőn,hogy a gyereke milyen irányba megy,és már ne haragudj,de te szerinted normális ha egy fiatal,kamaszkora elején lévő,gyerek szexszel az normális meg az a helyes,az hogy 14 a korhatár semmit sem jelent,és attól nem lesz egy gyerek sem lelkisérült ha az ember megmondja neki,hogy rosszul csinálja vagy mit ne csináljon,a gyereknek szüksége van az útmutatásra,korlátokra,szabályokra,és van kiégett rib@nc,attól még hogy te nem találkoztál vele,nem tudom kinek képzeled magad,de ne itt prédikálj,mert ezzel csak megzavarod az értelmes gyerekeket

2012. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!