Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 2 hónap kihagyás után újra...

Ha 2 hónap kihagyás után újra kezdeném a 90 napost, akkor fogynék még valamennyit? Olyanokat kérdeznék, akik kipróbálták már.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ühüm,én a ugyanígy vagyok ,csak a cigiről való leszokással. Elkezdek leszokni,azt egy két hónapot kihagyok ,azt folytatom elölről a leszokást .Már sokszor leszoktam ,de egy pár hónap után ,újra tudom kezdeni a leszokást. Semmi problémát nem okozol vele Te se, ha újra kezded a 90 napost.Bármikor felfüggesztheted ,és bármikor újra elkezdheted. Nekem elhiheted.
2009. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó is lenne a hasonlat, de nálam ez nem teljesen így történik. Ugyanis én elkezdtem 5 hónappal ezelőtt, és végig is csináltam, -10 kg-os eredménnyel. Csak hogy még 5 kg maradt rajtam. Tehát az a kérdésem, ha újra kezdeném, sikerülne-e még ennyit fogynom vele. Amikor én leszoktam a cigiről, akkor leszokva is maradtam. Neked is azt javasolnám, hogy szokj le a cigiről, és maradj is úgy.
2009. máj. 23. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sikerülne, csak kalkuláld bele, hogy most már lassabban fogsz fogyni, hiszen már nem akkora a súlyod!
2009. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is most csinálom másodszor, egy hónapot hagytam ki a befejezése után. Először leadtam 15 kg-ot, most annyit már biztosan nem fogok, de így két hét után most is lement már annyi, mint az első 14 nap alatt. Úgy indultam neki, ha lemegy legalább 10 kg, az már nagyon jó eredmény lesz, elérném vele 20 évvel ezelőtti súlyomat.
2009. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!