Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolhatok egy olyan...

Mit gondolhatok egy olyan lányról, akinek 14 évesen 24 éves barátja volt, mindennemű orgiát kipróbáltak 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 23:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem, csak nem tudom, hogy érdemes-e lépni a csaj felé (kapcsolat nyitás terén). Mert nekem nem csak arra kéne.

De így viszont már undorodok tőle kb.

2012. jan. 22. 23:54
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Komoly kapcsolatra ne fűzd be. De én viszont ilyen csajt keresek bulizni, szóval jöhet a kontaktja, küldök cserébe eminens úrilányét, akit feleségül lehet majd venni! ;)
2012. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
67%
hah tök bírom. ilyet írnak egy csajról, de azért megfordul a fejükben hogy kapcsolatot akarnak vele. nemértem, nemértem!
2012. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy jól kiégette a srác és az apja helyében úgy elverném, hogy intenzívre kerül. Mivel kihasználta a lányomat. És még a rendőrségen is bemószerolnám, liliomtiprásért. Aztán próbáljon csak meg ügyvédek mögé bújni, úgy sem védik meg. Egy 14 éves lány annyira gyermeteg még és oly könnyen befolyásolható, hogy kb nem is okolható ezért. Félelmetesen könnyű hatást gyakorolni rájuk.
2012. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
A helyedben összeszedném, pillanatok alatt meg lehetne dugni!
2012. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Kettővel felettem lévőnek:

Azért Berlusconit megverni elég nagy bátorság lenne. :D

2012. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ribanc, dugd meg, aztán hagyd ott!
2012. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
azt hogy a 24 éves csávó jól kihasználta a hiszékeny kis ribit, a csak meg egy kiégett lotyó lesz pár év múlva
2012. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%
na ne már hogy a 14 éves kislány nem vonható felelősségre,ekkora baromságot egy értelmes 14 éves lány nem rakja szét a lábát néhány szép szó után,csak ezek a mai kis ribik,ezek után te még fel akarod szedni a csajt kérdező? eléggé igénytelen vagy
2012. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

tegnap 23:46


Már miért lenne gáz?

Nem árt vele senkinek sem és főleg neked nem! Ellenben örömet szerez másoknak!

Ja, hogy neked viszont nem, és ezért vagy irigy?!

Nem is ismered azt a lányt!!! Azt sem tudod h mennyire kedves szerethető vagy rendes csaj akitől mondjuk sokat kaphatnál. Lehet h példás anya és jó feleség lenne belőle, de téged ez nem érdekel, csak az h mennyit szexelt másokkal és h veled meg még nem... Mit tudsz róla ezen kívül? Ami nem biztos hogy igaz is! Sok alaktomos rosszindulatú ember van aki sokmindent híresztel a másikról! Inkább ahhoz lenne eszed h nem mások sunyiságának hiszel hanem veszed a fáradságot és megismered a csajt mielőtt képet formálsz róla!

Amúgy meg ha szereti a pélót az csak jó egy csajnál! Egy gátlásos visszafogott csaj közel sem nyújtana akkora élvezetes kapcsolatot mint ő pölö!

2012. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!