Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz, hogy az első szexnél...

Az igaz, hogy az első szexnél nem lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta,hogy az első szexnél nem fontos a védekezés,mert nem lehet teherbe esni.Ez igaz? Mert én nem hittem el..
2012. jan. 7. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

VÉDEKEZNI MINDIG KELL !!!

Ne légy buta..vagy,ha gumi nélkül is csinálod valakivel,nemi betegséget kaphatsz el!

Ajánlom neked még a mesenézést inkább..le ne feküdj valakivel is,ha ennyire tudatlan vagy még ilyen téren!



14:45 -ös szerintem úgy értette,ha még nem volt soha menstruációja valakinek.

2012. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
én nem is akarok senkivel sem lefeküdni még,csak azért kérdeztem,mert érdekelt,hogy igaza van-e.
2012. jan. 7. 15:01
 13/17 anonim ***** válasza:
de ha nem volt sose menstruációja akkor is lehet terhes,mert kitudja mikor jön meg neki,és a peteérés menstruáció előtt van,szóval az sem biztosíték,mellesleg,nem normális szexuális életet élni,nagyon fiatalon
2012. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

14:45 -ös szerintem úgy értette,ha még nem volt soha menstruációja valakinek.

.....................


Mi az hogy még nem volt soha?? És akkor mi van. Lehet, hogy még nem volt menstruációja, de már elméletileg ovulációja lehet, ami azt jelenti, hogy 2 hét múlva fog megjönni. Ha pont ebben az időben történik, bekövetkezhet a terhesség.

2012. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én se mondtam,hogy úgy oké,ha védekezés nélkül és fiatalon!

félre ne érts:)

2012. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Teherbe lehet esni . Üdv :Dr.Csernus Imre
2012. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ez hülyeség persze h kell védekezni
2012. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!