Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan ismerősöd, aki első...

Van olyan ismerősöd, aki első alkalomra esett teherbe?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdés miatt. De múltkor a Rubiban Chris első alkalomra lett terhes :D Érdekel hogy itt van-e valaki, vagy ismerős.. és a hülyék ne kíméljenek.. hülye kérdésre elfogadható a hülye válasz ^^
2010. máj. 26. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja... ***** Anita veszprémi lakos, a Deákba járt... :P XDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
előfordúl
2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Így született a medvedisznóember is.

2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs.De attól még,hogy én nem ismerek,fel kéne fogni mindenkinek végre,hogy attólmég,hogy első szex lehet terhes,ha már menstruál!Miért lenne kivétel ez alól az első szeretkezés?nem tudom felfogni egyesek logikáját.
2010. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt egy élő példa: Én!
2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen ismerek egyet aki terhes lett, gyakorikérdésekponthun egyszer kérdezett egy olyant hogy: Van olyan ismerősöd, aki első alkalomra esett teherbe? -na ő terhes
2010. máj. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Van bizony egy 16 éves csajt 6-an erőszakoltak meg és nem mert róla szólni senkinek,mert félt,hogy ha kitudódik akkor mi lesz;)

Most így 7 év múlva nem tudom mit szól hozzá...

2010. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van,bizony.:D és lett a drága aranyos kis unokaöcsém...még Olaszországban fogant meg(úgy jön ki a 9 hónap a születési hónaptól)..:D
2010. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen.Pl én és a nővérem
2010. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!