Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Drága vagy olcsó prostihoz...

Drága vagy olcsó prostihoz menjek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok nem voltam még nővel, így úgy döntöttem prostizok egyet. Megéri +10.000-et fizetni egy lakásosért szerintetek, vagy elég az útszéli pár ezerért? mekkora a különbség a kettő között?
2011. dec. 27. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Itt vagyok én majd én elveszem
2011. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
00:36 Tudom, hogy az vagyok, ez nem újdonság :D Szóval rontani nem ront a helyzeten
2011. dec. 30. 20:59
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

Semmilyenhez, te nagyokos! En is majdnem megtettem, meg jo par eve. Elmodom, mi volt velem, 90%, hogy magadra ismersz. Na szoval altalanos plusz kozepiskola elso fele, voltam egy visszahuzodo csondes srac, korulveve egy rakas, harsany s*ggfejjel, akik mar 14 evesen a csajaikkal voltak odaig. Persze kiszurtak engem, elkezdtek cikizni, persze nekem vilagvege hangulatom tamadt. Nekialltam szomoru szamokat hallgatni, hozza par depresszios koltonagysagunk muveit olvasni, kaktusz lettem, senki ne erjen hozzam! Aztan rajottem, hogy rossz uton vagyok es nekialltam "meno" arcokkal logni, meg bennevoltam minden hulyesegben, ereszd el a hajamat bulik jottek sorba. No meg nem. Megint lemaradva ereztem magam, kitalaltam, hogy elmegyek prostizni, tapasztalatszerzes cimen. Egyeztettem is vele, de nem lett belole semmi, mert aznap nem tudtam elmenni az egyetemrol, attettek villamossagtanbol a vizsgaidopontot.

Mikor hetvegen elmondtam az ocsemnek mit tervezek, o lehulyezett, amellett ervelt, hogy meg kell varnom a sajt, aki majd nekem valo, en meg nem hivtam tobbet a ribancot, mert nehezen bar, de elfogadtam a tesom erveit.

Ket het mulva husz evesen es szuzen talalkoztam egy lannyal, aki ma a felesegem es a lanyom anyja. Neha elgondolkozok rajta, hogy neznek ma a szemebe minden reggel, ha egy prostinak adom... :)

2012. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy sikerült. Bennem viszont nincs se erő se akarat, se kitartás a változtatáshoz, szóval nekem ez nem járható út.
2012. jan. 1. 23:28
 25/27 anonim válasza:

Útszéli: a definíció szerint az út szélén hemperegsz az útszélivel, mosdásra, fürdésre kevés esélyt látok, amennyiben csóró vagy a javaslat az útszéli. Canestein kúra lehet drágább lesz, mint az aktus maga. A csaláncsípés az gyorsan gyógyul.

Lakásos: Kulturált körülmények között, teljesen érzelem mentesen, egy órát fizetsz, felet maradsz, mert már jön a következő kuncsaft, vagy legyél egy kicsit ápoltabb pasi és lesz nőd. Pl.: fogyjál le, tépd ki orrszőrzeted, pattanásaidat nyomd ki, a tojáshéjat a seggedről pedig szedd le.

2012. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 eznemsemmi válasza:

Szia,


Egy komoly szexpartner rendelkezik orvosi papírokkal, hogy jár rendszeresen szűrésekre.Nos egy útszéli nem biztos,hogy

magával vinné a papírt ha egyáltalán van neki! Biztonságosabb az,ha lakásra mész...Megéri +10.000-et fizetni egy lakásosért, sokkal biztonságosabb is!Ez egy új oldal itt találsz tuti csajokat valódi képekkel: [link]

2014. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem veszítsd el egy kutyával/macskával.
2014. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!