Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mennyiért adnátok el a...

Lányok mennyiért adnátok el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 23:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, azt, hogy ha már lenne 100 millióm...

na, nekem nincs eladni való se semilyen szüzességem,csak azt írtam le, hogy menyire sok pénz a 100 millió, és hogy sok mindent lehet vele kezdeni.de az, aki megkérdezi, hogy menyiért adná el valaki a szüzességét, az alapból arra gondol, hogy az egy megvásárlható dolog, hiszen akkor ha nem így lenne, azt kérdezte volna, hogy el adnátok-e,és nem azt, hogy menyiért.

gondolom ha valaki azt írná, hogy 10ezer, akkor ő megvenné, vagyis meg akar dugni egy szüzet,de csak pénzért juthatna hozzá.de ez nem biztos, de elég valószínű

2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 fehér gandalf válasza:
100%

"veszel egykastélyt, és 1 évig fűtöd, már elköltötted. azért írtam BG vagyonát, mert ő a leggazdagabb ember, nála senkinek nincs több pénze, ergó abból már valszeg ellennék életem végéig, és nem csak egy évig tudnám munka nélkül befűteniazt a szerencsétlen palotát...."


már néhány éve nem bill gates a világ leggazdagabb embere

2011. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:

50/52nek üznem ha nem tetszik a kérdés nem kötelező válaszolni.


51/52nek tévedés ne essen nem akarok szüzeséget venni.csak azért kérdeztem mert mindenkolyan nagy kincsnek tartja.hogyha ilyen nagy kincs gondoltam mint mindenek ennek is van ára.


köszönöm az eddigi hozzá szólóknak.

2011. dec. 30. 13:57
 54/112 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem tetszik a kérdés valakinek, de már elegem van, hogy mindig felül van a megválaszolt kérdéseimnél :)

Eléggé kapós a téma, ezek szerint nem alaptalanul.

2011. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
87%

na akkor most írok két sort...

csakhogy megint felül legyen..(szeretsz?:P)

2011. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim ***** válasza:
93%
:))
2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
87%

Kövezzetek meg, de én olyan 3-4 milláért simán odaadnám a szüzességemet. Az pont elég lenne arra, hogy a családom kijöjjön a gödörből és a saját életemet is sínre tegyem. Lehet, hogy most k.rvának gondoltok, de nekem a saját és a családom nyugalma megérne ennyit. Hogy végre ne az legyen, hogy anyum felveszi a fizuját és fel is adjuk a csekkekre az összes lóvét aztán egész hónapban megy a kuporgatás kajára, meg egy pár ezres pluszkiadásnál már világvége van, mert nem volt bekalkulálva.

Amúgy én soha nem tartottam nagyra a szüzességet. Valahol egyszer azt olvastam, hogy a szüzesség olyasmi amit nem kell szégyellni, sem büszkének lenni rá, nem bűn és nem is erény egyszerűen csak egy állapot. Elég sokáig vártam ugyan, de nem azért mert őrizgettem magam, hanem mert nem találkoztam olyannal, akivel komolyan együtt akartam volna lenni. Csak úgy, hogy töltsük az időnket meg nem érdekelt a dolog. Egyébként azt hiszem a szerelmes férfi már azt is értékeli, ha a szeretett nő feltétel nélkül megnyílik előtte és felkínálja magát neki, ez önmagában nagy dolog, nem kell szűznek lenni hozzá.

2012. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon bölcsen gondolkodsz, én is odaadtam volna ennyiért!


Amúgy sem értem sok nő mit játssza meg magát, mikor van olyan kérdés, hogy milyen volt az első, stb. stb., akkor sok lány azt írja, hogy felejtős, csak kíváncsiságból próbálta ki, de már akkor tudta, hogy nem az igazinak adja oda magát. És elég sokan vannak ilyen típusú lányok. Nekik pláne mindegy kéne, hogy legyen, ha az első pasijuknak is úgy adták oda magukat, hogy olyan sokat nem jelentett nekik a srác, akkor ha még pénzt is kaptak volna érte, csak jobban jártak volna.

2012. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
95%
Szép lányoknak fizetek. :D
2012. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj, ha van 3-4 millád egyezkedhetünk:P
2012. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!