Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alaptalan a félelmem, hogy...

Alaptalan a félelmem, hogy szűz nő marad a feleségem a házasságunk egész ideje alatt?

Figyelt kérdés
Feleségemmel egy hónapja vagyunk házasok, s ő még mindig szűz! Négy és fél évet udvaroltam neki, egy évig voltunk jegyesek, s most már házasok is vagyunk. Ő vallásos lány, gyönyörű, okos, humoros, egyszóval megőrülök érte, annyira szeretem. A kapcsolatunk elején közölte velem, h ő csak egy olyan férfihoz akar feleségül menni, aki tiszteletben tartja azt, h ő szűzen szeretne házasságot kötni. Ezt, nehezen bár, de elfogadtam, megértettem, s eddigi kapcsolatunk ideje alatt petting volt bőségesen, orálisan ki is elégít rendszeresen, de maga az aktus még nem történt meg soha, s ő maga sem elégült ki eddig soha, csiklói orgazmusa sem volt. Házasságkötés után azzal védekezett az aktus ellen, h ő még fél, még adjak egy kis időt neki, de könyörgöm, meddig? Vajon bepaliztak rendesen, vagy mi a csoda van ezzel a nővel? Egyébként ő 26 éves, én pedig 27. S bármennyire is hihetetlen, soha nem csaltam meg, pedig előtte több lánnyal is eléggé intenzív nemi életem volt. De vele más a helyzet, mert beleszerettem. S érzem, tudom, h ő is szeret engem. Mi a megoldás ilyen helyzetben? Még várjak???
2011. dec. 4. 18:37
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Na? Sikerült àttörni a jégfalat, vagy elvàltatok? Mi lett végül?
2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!