Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alaptalan a félelmem, hogy...

Alaptalan a félelmem, hogy szűz nő marad a feleségem a házasságunk egész ideje alatt?

Figyelt kérdés
Feleségemmel egy hónapja vagyunk házasok, s ő még mindig szűz! Négy és fél évet udvaroltam neki, egy évig voltunk jegyesek, s most már házasok is vagyunk. Ő vallásos lány, gyönyörű, okos, humoros, egyszóval megőrülök érte, annyira szeretem. A kapcsolatunk elején közölte velem, h ő csak egy olyan férfihoz akar feleségül menni, aki tiszteletben tartja azt, h ő szűzen szeretne házasságot kötni. Ezt, nehezen bár, de elfogadtam, megértettem, s eddigi kapcsolatunk ideje alatt petting volt bőségesen, orálisan ki is elégít rendszeresen, de maga az aktus még nem történt meg soha, s ő maga sem elégült ki eddig soha, csiklói orgazmusa sem volt. Házasságkötés után azzal védekezett az aktus ellen, h ő még fél, még adjak egy kis időt neki, de könyörgöm, meddig? Vajon bepaliztak rendesen, vagy mi a csoda van ezzel a nővel? Egyébként ő 26 éves, én pedig 27. S bármennyire is hihetetlen, soha nem csaltam meg, pedig előtte több lánnyal is eléggé intenzív nemi életem volt. De vele más a helyzet, mert beleszerettem. S érzem, tudom, h ő is szeret engem. Mi a megoldás ilyen helyzetben? Még várjak???
2011. dec. 4. 18:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
bocs nem olvastam el a kommenteket, de röviden: hogy lehet összeházasodni olyannal (most az ő szemszögéből) akit annyira se kíván hogy amint "szabad" alávesse magát és élvezze hogy végre eggyé válhat azzal akit állitolag SZERET. én nem tudom elképzelni hogy ha valaki szerelmes, szereti a másikat, akkor ne kívánná. azt csak látod rajta hogy kíván e? 26 évesen meg hova fél??? ez nagyon hülye duma. ennyire nem bízik benned? hű ez szarügy :S
2011. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
na azóta elolvastam a kommenteket, egyetértek azzal hogy az orális szex az inkább parázna dolog, mint a szeretkezés. mi pl hanyagoljuk az orális témát barátnőmmel, a szeretkezés viszont olyan mintha eggyé válnánk, már amikor összejön. de szóval az nem csak a testi kielégülésről szól, amit szerintem sokkal jobban elfogadhat egy vallásos is. míg az orál az tulképp csak testi kielégülés, jó persze azért csinálja mert szeret, de mégis...
2011. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:24


Mi bajod a testi kielégüléssel? Az is ugyanolyan élvezetes dolog mint bármi más, és ne mondd hogy az nem alakít semmit sem a lelki kapcsolaton!!!! Szóval az is nagyon fontos!!!!

2011. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%
sortűz
2011. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
54%
Na eltelt hat na a kérdés ki írása óta? Megtörtént már a dolog, vagy legalább beszereztél már egy jó kis ribancot?
2011. dec. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján én arra következtetek, hogy nagyon szereted ezt lányt, és sztem az lehet, amit gyakran hallok, hogy sokaknak beadják, hogy a szex bűn, és az egy dolog hogy házasságig szűz marad, de utána meg csak kizárólag utódok nemzése céljából lehet kefélni, mert az ilyen fajta örömszerzést bűnnek gondolják, és sztem a feleségednek ezt beadhatta valami perverz még tizenéves korában, ő meg gondolom nagyon is komolyan veszi ezt,

bár az a véleményem, ha több mint négy évet vártál, akkor még tudsz várni, de állítsd a falhoz vond kérdőre

mert sztem vagy nem kívánja (amit kizártnak tartok), vagy nem szeret téged (reméljük nem így van), és még ha azt is hiszi, hogy a szex bűn, akkor lehetne benne annyi, hogy odaadja magát neked, mert ő is tudja mennyit vártál rá

2011. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
56%

Igen, vannak ilyen begyepesedett idióták, akik szerint a szex max az utódok nemzésére való. De! Abban még a vallásos idióták is egyet értenek, hogy az esküvő után el kell hálni a nászt. Na már most, ha a csaj erre nem képes, akkor nem szereti a férjét és akármire foghatjuk, akkor is így van. A legrosszabb eset hogy már rég más dugja.

Azért nem fogok én még csak szóba sem állni szűz csajjal, nem hogy feleségül venni.

2011. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

hát igen a tapasztalat az, hogy a szüzességüket házasságig tartó nők többsége beadja a derekát, sőt sztem ők mondják a férjüknek hogy lehet, mert tudják hogy a férfiaknak vannak bizonyos igényeik

egyáltalán mióta vagytok házasok kedves kérdező?

2011. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17%
Rögtön ezzel kezdi az első mondatot, de nem ez a lényeg.
2011. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Mi lett veletek, kerdezo?
2018. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!