Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az nem gáz, hogy...

Szerintetek az nem gáz, hogy még szűz vagyok? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és az osztályomban már majdnem mindenki szexelt... én se úgy tervezem, h a nagy ő vel fogok majd lefeküdni, de olyan gáz, h ha megkérdezik h és nekem milyen volt az első, és azt válaszolni rá, h én még szűz vagyok....

Nem akarok divatból lefeküdni egy tuskóval, de kezdem érezni, h ez gáz!!!


2011. dec. 2. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkapkodod akkor szar lesz az első. Na az a gáz nem a szüzesség.
2011. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaid nagy része gáz, nem te.
2011. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
nem gáz! nem kell sietni! megjelenik majd a szüőke herceg Fehér lovon! c(: --Chocky--
2011. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne is tedd mert megfogod bánni és az sokkal rosszabbmén a helyedbe várnék még pár évet vele és csak azzal tedd meg aki az igazi.Én is úgy tettem és nem bántam meg..


22/f

2011. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Alap,hogy nem gáz !! Inkább megmondom,hogy még várok egy normális fiúra,azzal fogok lefeküdni..és nem érdekel jött-ment emberek mit mondanak. :D

Nekem amúgy lehetett volna alkalmam már rá (jártam az illetővel),de nem tettem meg végül..nem voltam szerelmes.

És nem is bánom igazából!


16/L

2011. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
te milyen ribanckepzobe jarsz hogy az osztalyban mar mindenki szexelt es alig vagytok16 evesek?!!!?!!!!!????!
2011. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és ha nem a szerelmeddel akkor mégis kinek adod oda magad?Nagyon gáz ami a mai tinik közt folyik és nekem ne mondja senki,hogy érettebbek,mert baromira nem lehet fizikailag korábban érnek de agyilag nem a tinik 80-85%a még gondolkodni sem tud,egymást utánozzák,azt hiszik menők és felnőttek ha már 13-16 évesen szexelnek,és túl vannak több pasin.Hidd el nekem normális,értelmes ember akiben van tartás,és van önbecsülése,nem fogja helyeselni,hogy az osztálytársaid ennyire felelőtlen eszetlen kis rib@ncok.Ne érdekeljen már a sok csitri,mit gondol rólad,nem nekik élsz,nem ők kell,hogy meghatározzák a személyiséged,épp ezért tartunk ott ahol tartunk a sok birka követi az első idétlen,felelőtlen,nagypofájű birkát.'6 évesen a tinik 98%nak igenis korai a szex,ha elég érettek lennének tisztában lennének vele,hogy nem gyerekként kell szexelni,és attól hogy van menszesze meg hord melltartó még nem felnőtt.Inkább becsüld meg magad,és ne add oda csak azért senkinek,hogy túl legyél rajta,nagyon sokat számít az első szexuális élmény,meghatározza a későbbi szexuális életed,sőt a személyiségedet és a jövendő párkapcsolataidat.
2011. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miért lenne az?
2011. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:
100%

"16 éves vagyok, és az osztályomban már majdnem mindenki szexelt"


Helyesen: "az osztályomban már majdnem mindenki azt hazudja, hogy szexelt" :)

2011. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, szűz pasi.. gáz? NEM, mert nem tartom annak! Irigyellek, ha csak ez a gondod ! (Y)
2011. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!