Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal most leszünk...

Barátommal most leszünk együtt. (többi lent) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátommal nemsokára együtt leszünk, úgy tervezzük. A múltkor is mikor úgy volt hogy együtt leszünk énis vágytam rá de mégsem lett semmi olyan mert még nemvoltam felkészülve rá. Pedig éreztem hogy most lehetne és akartam is. Az ciki ha már ott tartunk és én már nedves lennék és odanyúlna nekem és érezné?:$ 17/L
2011. dec. 2. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!Igy a jó!34f
2011. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lenne a ciki, ha nem úgy lenne...
2011. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az vajon ciki lenne ha odanyúlnál neki és állna a műszer?? :D:D
2011. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

örülj neki!!!ismerek olyat aki alig nedvesedik be!

szerencsére nekem sincs ilyen problémám és a pasim imádja ilyen formában is érezni,h kívánom őt!:)

szval ezen ne parázz!:)

24n

2011. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ciki.
2011. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy valaki megkérdezi ciki e vagy sem , azért kiírva a kérdést , hogy növelje az egoját és mikor nem azt a választ kapja ami növelné egyből nem hasznos a válasz.


Ez olyan minthogy Csúnya vagyok vagy szép? És ha valaki azt mondja csúnya le van hurrogva, minek teszel fel kérdést ha csak azt akarod hallani hogy persze te vagy a legeslegjobb biztos NEM lesz ciki sőt még tapsolni is fog neked..

Szánalmas..

2011. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!