Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eddig ez nekem eszembe se...

Eddig ez nekem eszembe se jutott, de most olvastam egy kérdést, ami elgondolkoztatott. Most akkor mégse vagyok már szűz? :O /lent. /

Figyelt kérdés

A kérdésben az volt, h a csajnak betette a pasi de nem nagyon és nem szakitotta át a szüzhártyáját stb és h akkor ő szűz e még v sem, és a válaszok erősen megoszlottak...

namost, kb fél éve volt h barátommal kicsit túl hevesek voltunk, és pár mp erejéig max 1cmre bennemvolt, de nem mozgatta meg semmi, mondtam neki h ezt nem kéne. eszembe se jutott, h most emiatt nem lennék szűz, nade szerintetek?:S

( 16éves koromig akarok várni...most 15,5 vagyok, barátommal 1 éve járunk..:) )


2011. nov. 28. 20:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy 1 másodpercre vagy félórára volt bent és tökmindegy hogy fél- vagy 20 centire.

A tény miatt, hogy benned volt, nem vagy már szűz.

2011. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Istenem, te tényleg ennyire buta vagy? 7 éve dogozok nögyógyászként, lehet, hogy kicsit jobban értek hozzá. NEM VAGY SZÜZ.
2011. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!