Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még 20 év feletti szűz...

Vannak még 20 év feletti szűz lányok is? Egy 20 feletti szűz fiú

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 10:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 voltam amikor elősször lefeküdtem egy lánnyal, most 25 vagyok és azóta is ez volt az egyetlen szexuális élményem, de nem volt olyan maradandó sajnos mert bevoltam baszva, a csaj is, aznap ismertük meg egymást, ő 17 volt és tapasztaltabb. Másnap mikor felhívtam mondta hogy ő nem akar tőlem igazából semmit, de ha gondolom összejárhatunk így... Lehet hogy most hülyének néztek de nekem ez nem adta... Akkor már inkább senki mint egy riherongy, inkább vártam arra aki többet érez. Azóta se találtam meg... Majd eljön ha elkell jönnie, ne eröltetek semmit. Valahogy elkerült ez a dolog engem, nem vagyok egy alfahím akihez ugranak a nők, s a magabiztonságom sincs mindig a toppon, lehet ezért. Szívesen ismerkednék hozzám hasonló szűz lányokkal, kiváncsi lennék õket hogy kerülte el ez a dolog, vag nem hiányzik-e nekük

25/F

2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Szerintem sokan azért maradnak szüzek fiatal felnőtt korukban is, mert várnak egy komoly kapcsolatra, ahol érzelmektől vezérelve kezdhetik el a szexuális életüket a partnerükkel. Véleményem szerint ez önámítás. Nem kell egy éjszakás kalandokba belemenni, de a testiség, a szex egy olyan játék, amit gyakorolni kell. Meg kell tanulni feloldódni, a gátlásoktól megszabadulni, nagyon jó terápia is. És sokszor nem az "érzelmeken", hanem csak az adott emberen múlik. Meg persze, hogy mennyire vonzó a partner, mennyire tapasztalt és mennyire passzoltok össze e tekintetben. Kár vele várni ilyen sokáig, mert valami nagyon jó dologtól fosztja meg magát az illető...
2012. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!