Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még 20 év feletti szűz...

Vannak még 20 év feletti szűz lányok is? Egy 20 feletti szűz fiú

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vannak. 21L
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Ez amolyan "hasonló a hasonlóban oldódik"?
2012. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vannak 20+ szűz lányok, ahogyan vannak 20+ szűz fiúk is. Egy baj van, hogy ezek az emberek talán soha nem találnak egymásra. 21/F, Szűz
2012. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
vannak 21L
2012. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

Még én is szűz vagyok, pedig elég jól nézek ki, de leszarom, majd eljön az ideje! :)


F/21

2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Én most vesztettem el 2 hónapja. És érdemes volt idáig várni, mert erre biztos életem végéig emlékezni fogok. Először azt hittem ciki, mert manapság már mindenki 15-6 évesen túlesik rajta. Aztán rájöttem, hogy ezen nincs mit szégyellni. Megtörténik amikor meg kell történnie. 24F
2012. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aki 20 év felett még szűz, az vagy nagyon csúnya, vagy nagyon félős, és nem te kellenél nekik.


Elenyésző hányaduk van csak, akik szépek és úgy szüzek. Általában ők már kívánják a szexet 17-18 éves korban (ami szerintem a normális intervallum)

2012. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves 17/17!


Az állításod egyáltalán nem helytálló, mert sok olyan lányt és srácot ismerek, akik a kinézetükre nem panaszkodhatnak és nem is félősek, párkapcsolatuk is volt, csak egyszerűen nem jött nekik össze, én is közéjük tartozom! :) Az meg, hogy csúnya valaki, meg félős, igen ez is előfordul, mert ugye ilyenkor előtör az önbizalomhiány és a nem kellek senkinek, ezen okok miatt, meg kocka vagyok stb, sorolhatnám még...


Vannak olyanok is, akiket a Jó Isten nem áldott meg kiemelkedő szépséggel és rátermettséggel, viszont belső értékekkel igen, azokat a lányok is JOBBAN értékelni fogják idősebb korban, mint a díszb*zikat!!! És ez megcáfolhatatlan, mert így van, legalábbis akinek nem a külső a legfontosabb, hanem a belső, mert sokakat az fog meg! Jó persze itt is lehet mérlegelni, hogy azért nézzen is ki valahogy!...


A másik véglet, hiába vagy egy Adonisz, ha belül egy tahó, meg egy p@raszt vagy, akkor a kutyának nem fogsz kelleni, max. az ostoba "csak autóval jöhetsz szóba" és pénzéhes r*banc piócáknak, mert azoknak sincs semmi az agyuk helyén, nekik meg csak az a fontos! :D


Az a baj, hogy ez egy olyan téma, amiről a végtelenségig lehetne írni, de én itt most befejezem! :)


Üdv.:

15/17

2012. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van 21/f
2012. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Van. Ismertem egy 20 éves lányt, akit én is szívesen megraktam vna, mert annyira jól nézett ki, de szűz volt. Viszont az igaz, hogy a lány elég félénk volt, nem volt túl kommunikatív. Meg már annyira hiányzott a szex az életéből, hogy egy 16 évessel is lefeküst vna, csak talált végül egy 19 éves srácot, aki szintén ugyanilyen problémákkal küzd és hát ,,segítettek egymáson". + én magamról is tudom, hogy elég félénk és önbizalom hiányos vagyok


17/F

2012. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!