Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha felgyűrődik a makkom alatt...

Ha felgyűrődik a makkom alatt a bőr, hogyan húzzam fel az óvszert?

Figyelt kérdés

Elmegyek majd orvoshoz vele, de a barátnőm már nagyon szeretné a dolgot. :)

Természetesen én is, csak kicsit tartok tőle, mivel nekem az első lesz, pluszban még szerintem a fitymafékem is rövid, mert merev állapotban ha hátrahúzom a fitymám, húzódik a fitymafékem.

Így az óvszert hogy helyezzem fel? Mert tegnap vettem normál méretűt és egyet kipróbáltam, de szorított és nem is tudtam rendesen feltenni, pedig nem is extravastag a péniszem.


17F


2011. nov. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Engedd vissza teljesen úgy tedd rá az óvszert és ahogy húzod lefelé a gumit úgy húzd lefelé azt is.
2011. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lány hány sráccal szexelt már? hátha tud segíteni..
2011. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

menj el orvosoz,a fitymafék gyakori probléma,nekem is volt azóta sokkal élvezetesebb a szex.

Viszont mindenképpen lézeres vágást kérj,nem fogsz semmit érezni,sokkal hamarabb gyógyul,és nem lesz heges a farkad!

2011. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csaj vok figy: Megismerkedhetnénk én már csináltam segítenék neked.....(Imádom csinálni...veled is kipróbálhatnám,egyépként ne izgulj...)
2011. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!