Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki elmondaná nekem h...

Valaki elmondaná nekem h miért ciki egy fiúnak óvszert venni?

Figyelt kérdés
Szűz még a srác, a barátomról van szó, és nem mer venni gumit, engem kér meg mert cikinek tartja. Mások is vannak ezzel így?
2011. aug. 22. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?13évesen simán vettem.
2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

egy barátnőm meg tampont nem mert venni. adott pénzt és megvettem én.

de érted egy tampont női eladótól!!!

L/19

2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mert a barátod egy macskajancsi ;)
2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? :O Szerintem egyáltalán nem az...

Hány éves a barátod hogy cikinek tartja 11? Mert akkor megértem mert abba korban tényleg ciki!

2011. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a srác 19 én 20 vagyok ő még szűz és nagyon parázik attól h gumit kell vennie mert h kinevetik meg mittudomén -.-
2011. aug. 22. 23:12
 6/18 Hailey13 ***** válasza:
egyébként pont hogy őróla gondolnák hogy hmm casanova, a csajt meg gondolom elképzelné minden egyes szemtanú meztelenül:D én szivatnám, hogy akkor lesz hancúr, ha férfi lesz és megveszi.:D vagy a pelenkákat fogja.:D
2011. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 twinky ***** válasza:
Miert lenne ciki. Legalabb latjak rajta, hogy el szexualis eletet - vagy legalabbis fog elni. En ott lebegtetnem a fejem folott a Tacsko kasszanal, es mindenkinek elmondanam, hogy b.szni fogok (lannyal).
2011. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D:D:D eeeez jóóóó :D:D:D:D

igazából azt mondta h ha majd már nem lesz szűz akkor se fogja megvenni mert akkor is kínos... -.-"

2011. aug. 22. 23:14
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja akkor már értem és bocsi a 11-ért...De miért röhögnék ki? Ő ezt miből gondolja ez nem ciki ez jó mert gondol a védekezésre!

L/18

2011. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

mesélt olyat is h a haverja amikor vette magának akkor ő gyorsan kiment a boltból h "jaj nem a sráccal van"

am nem tudom miért tartja annak, bár én mint nő annak tartom ha nekem kell, mert sztem azért mégis csak a fiú dolga.... v nemtom... de hát így jártam, rám vár a dolog :D akkor szakadnék a legnagyobb ha megkéri h húzzam fel mert jaj... :D akkor ott lesz végem :D

2011. aug. 22. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!