Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma fogok először szexelni, de...

Ma fogok először szexelni, de megjött pont ma! :' ( Szexelhetek így?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a barátommal (aki szintén szűz), hogy ma elvesztjük egymással a szüzességünket. Mindketten nagyon vártuk már ezt az egészet...de ma megjött a mensim. Elmondtam neki....ő ennek nem nagyon örült, de mondta, hogy akkor, ha elmúlt akkor. Erre mondtam, hogy ha őt nem zavarja a vér, akkor szexelhetünk ma is, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyenkor is szabad-e. Mondta, hogy őt nem zavarja.

A kérdésem tehát! Amikor megvan, akkor lehet szexelni??? Persze gumival csinálnánk, tehát a bacik nem jutnának be...:/


2011. nov. 22. 14:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

mikor megjön akkor az első 1-2 nap a legrosszabb olyankor a hülye se csinálja...

szerintem toljátok és tuti 1 életre elmegy tőle a kedvetek :D

2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
14:57!valoban nem nyitott hanem nyitottab!de azert maradjunk annyiban te se valami jol irtad le a dolgokat!es legyszives pont ezert ne szolj masokat!maradjunk is ennyiben!
2011. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat!


miért rossz a helyesírásom? szerintem nem is az....

2011. nov. 22. 15:07
 24/35 A kérdező kommentje:
mármint mindenhova szinte tettem vesszőt is, az ékezetek is nagyjából a helyén vannak. akkor? na mindegy, nem ez a lényeg...
2011. nov. 22. 15:08
 25/35 anonim ***** válasza:
az en helyes irasomat fikazza nyugi!nem a tiedet!az a baj hogy tul gyorsan irok, meg nehany billentyu nem ily olyan jo mar es erösebben kell ra nyomnom :D !de ahogy olvastam az övet!neki is van helyesirasi hibaja ....nem is keves!
2011. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

jaa...értem.

csak mert itt nézegettem a írásaimat, de nem találtam bennük különösebb hibákat....

2011. nov. 22. 15:15
 27/35 anonim ***** válasza:
legyen már ez a legnagyobb problémátok.. :D vérzés közben egyszerűen gusztustalan szeretkezni.. hallottam már olyanról hogy egy srác azt mondta nincs vele baja bár még sose csinálta így.. erre.. kiveszi a lányból a farkát, meglátja hogy csupa vér és majdnem elájult.. tehát ennyit erről.. szájhősködni lehet :o :)
2011. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

figyeljetek! olvassátok az elejétől a végéig el a válaszokat, köztük az én válaszaimat el is...NEM FOGOM MA SZEXELNI! 14 ÉVES LÁNY VAGYOK, A KÉRDÉST KIVÁNCSISÁGBÓL TETTEM FEL, MERT RÉGÓTA FOGLALKOZTAT EZ A TÉMA...XD

egyébként köszönöm a válaszokat! ;-)

2011. nov. 22. 15:26
 29/35 Kingaa1 ***** válasza:
azért irtad, hogy 17lány vagy?:)) na "osztán"
2011. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 22. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!