Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma fogok először szexelni, de...

Ma fogok először szexelni, de megjött pont ma! :' ( Szexelhetek így?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a barátommal (aki szintén szűz), hogy ma elvesztjük egymással a szüzességünket. Mindketten nagyon vártuk már ezt az egészet...de ma megjött a mensim. Elmondtam neki....ő ennek nem nagyon örült, de mondta, hogy akkor, ha elmúlt akkor. Erre mondtam, hogy ha őt nem zavarja a vér, akkor szexelhetünk ma is, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyenkor is szabad-e. Mondta, hogy őt nem zavarja.

A kérdésem tehát! Amikor megvan, akkor lehet szexelni??? Persze gumival csinálnánk, tehát a bacik nem jutnának be...:/


2011. nov. 22. 14:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
e szexlej ugy ha menstrualsz,föleg az elsönel!!!rengetek fertözest össze lehet szedni mivel ilyenkor nyitott a mehszaj!!halasszatok el addig amig elmullik!meg amugyis kibrandito hogy az elsö szexulalis aktusnal menstrualsz!varj egy ket napot!addig is idöt nyersz hogy minden hogyan felkeszulj!! 21/L
2011. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
58%
nem hiszem el,hogy 17 éves vagy -.-"
2011. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl romantikus... nem lehet kivárni a végét? Én ugyan nő vagyok, és akárhogyanis látom a vért, de el tudom képzelni milyen egy pasinak, amikor kihúzza és csepeg róla a lötty. Már bocs, de gusztustalan... főleg elsőre.
2011. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

"nem hiszem el,hogy 17 éves vagy -.-"


tényleg nem 17 éves vagyok. 14...XD

a kérdésre tényleg kiváncsi voltam, de haz azt írom, hogy 14 éves vagyok, akkor mindenki visszaküld a játékaimhoz és sorra mondogatjátok, hogy "ilyen korban tanulni kéne!".

egyébként engem ez a téma már régóta izgat, de mégcsak most írtam ki a kérdést.

egyébként köszönöm az értelmes válaszokat, ebből most tanultam....

2011. nov. 22. 14:51
 15/35 A kérdező kommentje:
ja...és nem szexeltem így se-úgy se ma, de kiváncsi voltam, hogy leht-e ilyenkor szexelni...
2011. nov. 22. 14:52
 16/35 A kérdező kommentje:
*volna
2011. nov. 22. 14:52
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg nem kene ezzel foglalkoznod, de hat kivancsi vagy szoval nem baj!vegulis azt csinalsz az eletetted amit akarsz!de en azt javaslom ha ezen filozol akkor varj meg vele..
2011. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
persze....persze. várok még legalább 2 évet, de foglalkoztatott a téma...
2011. nov. 22. 14:54
 19/35 anonim ***** válasza:
megertem!pont abba a korba vagy :) !
2011. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

*rengetek fertözest össze lehet szedni mivel ilyenkor nyitott a mehszaj!!


A mészszáj max. szüléskor "nyitott". Maradjunk annyiban, hogy nyitottABB. Nagy különbség. Egy gombostűfejre gondolj, na annyira nyitott. Ha nyitott lenne, felcsúszna a tampon, de nem csúszik.

Terjeszted a hülyeséget a borzalmas helyesírásoddal.


Kérdező, nem tilos menzesz alatt szexelni, DE nem ajánlom neked elsőre. Pont elég lesz feldolgozni az élményt neked és a párodnak is, nem kell hozzá vér, mert valóban nem gusztusos.

Ahhoz, hogy ne fájjon nagyon a szex, sokáig kellene téged simogatni/nyalogatni, a simogatás kiábrándító lesz, nyalogatni meg nem lehet, + ha nem vigyáztok, az ágyat is összekenitek.

A végén pedig nem lehet összebújni, hanem ezerrel ki kell rohanni mosakodni mindkettőtöknek.

Nem ideális állapot elsőre.


Az orgazmus enyhíti a menstruációs görcsöket, de ha a párod hozzád sem nyúl, mert vérzel, és csak berakja, akkor attól csak még jobban fog feszülni/fájni a hasad.


Maga a szex nem tilos, nem okoz betegséget, HA mindkét él EGÉSZSÉGES. Gondolom, nincs nálatok negatív lelet mindkettőtöktől, óvszer ide vagy oda. De az igaz, hogy nagyOBB a fertőzésveszély, de ez nem jelenti azt, hogy meg is betegszel.


Ettől eltekintve, ha jót akarsz magatoknak, akkor vársz egy hetet, ha eddig kibírtátok, 1 héten már nem múlik semmi.

Vedd ezt jelnek, talán a tested szándékosan reagált menstruációval, mert korainak tartja a szexet és időt kér. Van ilyen. (Olvastam egy nőről, aki egy hónapban 3 hetet vérzett rendszeresen, és nem találták az okát. Mikor elvált a férjétől, megszünt a vérzés - egyszerűen undorodott a pasitól tudat alatt.)


Az első szexuális élmény nagyon fontos és meghatározó, ha elszúrod, nem lehet visszacsinálni. De a te döntésed, én csak tanácsot adhatok.


34N

2011. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!