Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka, ha egy 21...

Mi lehet az oka, ha egy 21 éves srác még szűz?

Figyelt kérdés
és ez mennyire befolyásolhatja önbizalom terén? csajozás, ismerkedés szempontjából?
2011. nov. 20. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Mert csúnya. A csajozás sikerét is csak ez befolyásolja. Viszont ha netán mégis sikerülne becsajoznod, el ne mondd neki h szűz vagy/voltál, még szex után se!
2011. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Captain Obvious ***** válasza:
0%
Az, hogy balf*sz.
2011. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

18f hasonló helyzetben de azért próbálkozom

10. hozzászóló, nem tudom te hogy vagy vele de én 26 évesen már enyhén be lennék sz@rv@

2011. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és azért szűz mert beszari, és teljesen aszociális vagyok, és ezen nem is tudok változtatni sajna.
2011. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én azért nem vagyok antiszoc de nem is az az igazi társasági ember, de mostanság kezdek erőt venni magamon és csak legyőzöm az önbizalomhiányomat és besz@riságomat
2011. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
se jó alkata se pénze és válogatnak a nők így soha nem talál
2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kérdező111 válasza:

srácok...ezt ne már! Azt talán még megértem, hogy nem egy hivatásossal akarjátok elveszíteni de 26 évesen szűz meg hasonlók...szedjétek már össze magatokat! ha akartok barátnőt, kapcsolatot azért tenni is kell!

Nem tudsz csajozni? Van haver aki igen! Segíteni fog ha tényleg haver!

Nincs önbizalmad? Igyál egy pohárral és fogd rá a nyuszira, vagy dobj egy bogyót és menj el egy pörgős buliba...

De ne a gyakori kérdésen keresd az okát, hogy miért vagy még szűz... Ha tényleg nem vagy túl groteszk akkor nem értem! Amúgy tuti, hogy ez egy idő után gátló tényező lesz, bár ha mázlis vagy találsz egy olyan csajt aki"megzabál"ha megtudja h neked ő lesz az első!


Na de tényleg! Húzzatok bele!

2011. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Túl macerás amit írsz utolsó, prostival egyszerű, és talán olcsóbb is.
2011. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kérdező111 válasza:

lehet, hogy ők olyan ritka példányok akikben van még némi erkölcsi tartás, netán elveik vannak(még)

Mi abban a macerás, hogy megkérsz egy havert, hogy vigyen el csajozni???

Vagy beszerezni egy lasztit és találni egy jó bulit(mondjuk ez tényleg macerásabb)

Menjetek prostihoz, majd ezután több önbizalmatok lesz a csajozáshoz...ááá de prostival elveszíteni talán tényleg gáz. Mondjuk még mindig kevésbé mint 26évesen szűznek lenni(ez NEM sértés csak magánvélemény)

2011. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megkérheti a havert, hogy vigye el csajozni, de ő nem fog tudni csajozni helyette. Egyre többen elutasítják majd és egyre kevesebb önbizalma lesz, a pénzét meg idejét hiába pocsékolta el. Ez egy ördögi kör. Prostizásnál ez a veszély nem áll fent.
2011. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!