Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka, ha egy 21...

Mi lehet az oka, ha egy 21 éves srác még szűz?

Figyelt kérdés
és ez mennyire befolyásolhatja önbizalom terén? csajozás, ismerkedés szempontjából?
2011. nov. 20. 22:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
az oka minden bizonnyal az, hogy még nem volt nővel..
2011. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az ha valaki 21 évesen még szűz? Korhoz van kötve vagy mi?:D Egyszerűen az az igen ritka típusú pasi lehet aki nem holmi ringyóval akar összefeküdni hanem az "igazival"

Szerintem egyáltalán nem befolyásol semmit sem az hogy valaki még szűz.. (kivéve ha a pasi egy otthonülős(ALAPBÓL!) önbizalom hiányos pasi.

Szóval.. a szüzesség egyáltalán nem befolyásol semmit sem. (SZERINTEM!) :)


17/L

2011. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
csúnya, vagy nem mer kezdeméynezni, más oka nem lehet, avgy túl válogatós, esetleg vár a szerelemre.
2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 atilis ***** válasza:
0%
Miért jönnek fel 5 percenként ilyen kérdések? Igen, nagyon gáz. De miért más véleménye számít ilyen téren?
2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
ja persze. vagy valami farok-dolog amit szégyell. szerintem nagy százalékban inkább az utóbbi.
2011. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Elég sok minden, a kinézete, az ápoltsága, a modora, a viselkedése, a baráti köre, az ismerkedési szokásai....stb.

Az önbizalmad ne romoljon töle, mert egyáltalán nem kötelezö tizenévesen évesen elveszteni a szüzességet.



Fogsz kapni egy csomó barom választ, de nem kell öket komolyan venni.

2011. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

23/szűz F-ként írom ezt: nem a szüzesség része a gáz hanem az ahogyan ezt próbálják megmagyarázni maguknak (pl. "én nem fekszem össze fűvel-fával" - a másik végletet hozza fel példának hogy ne érezze kellemetlenül magát amiatt hogy már találhatott volna egy normális lányt csak túl besz@ri volt hogy próbálkozzon vagy ha mégis próbálkozott hamar feladta).

Tudom hogy a saját "fajtám" ellen beszélek és mivel közéjük tartozom így nem is lenne sok jogom így írnom rólu(n)k de én ezt látom, ez a valóság, bármilyen kellemetlen dolog is.

2011. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. Más dolgokat előrébb helyezett a szexnél.

2. Idő kell)ett) neki, míg helyreállítja az önképét vagy tisztázza a szexuális hovatartozását.

3. Beszari.

4. Olyan lányokat keres, akik jobban adnak magukra, mint Ő maga.

5. Magának való.


Az, hogy vár az "igazira" egy orbitális baromság. Nem tudom elképzelni, hogy ott fekszik az ágyamban egy gyönyörű, szexis nő és csak azért a farkamat fogva elrohanok, mert "Mi van, ha nem Ő az igazi?".

2011. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ovis korában látta átöltözni a takarítónéniket.
2011. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Én 26 éves szűz fiú vagyok, barátnőm sem volt még soha. Az oka, hogy nagyon félénk (beszari, ahogy előttem írták) vagyok, így sosem próbálkoztam lányoknál. És ők sem nálam, vagyis nagyon egyértelműen nem, legfeljebb érdeklődtek utánam. Gyávaságomnak nincs oka, nem vagyok nagyon csúnya, nincs semmi fogyatékosságom, teljesen átlagos vagyok, csak nincs önbizalmam.


Az hogy szűz vagyok nem befolyásol semmiben, nem azért vagyok gyáva, mert szűz vagyok hanem fordítva. Nem is akarom mindenáron elveszteni, nem keresek alkalmi partnert, inkább barátnőt szeretnék. Persze ettől még ha valaki alkalmi kapcsolatot szeretne velem, nem tudnék nemet mondani neki, nagyon hiányzik már a testiség.

2011. nov. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!