Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzen prostizás?

Szűzen prostizás?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem volt még semmiféle aktusom egy nővel sem, és valószínű nem is lesz a közeljövőben. Elmennétek a helyemben prostihoz?

2011. nov. 12. 20:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben egyszerűen hazudok valamit, hogy kivel vesztettem el, és levan a gond :) (pl. házibuliban, régi barátnővel)
2011. nov. 18. 01:09
 32/51 anonim ***** válasza:
81%
hajrá.. hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot, szép, nem mondom..
2011. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én 24F és szűz, és nem mennék el. Nem oldana meg semmilyen problémámat, max. szegényebb lennék pár illúzióval.


Nem két lábon járó pina kéne 1 órára, hanem társ 24 órában, akit tisztelek és szeretek, és megoszthatom vele a saját világomat, még ha közhelyesen hangzik is (de az se baj ha dugunk néha :)


Qrvával leállni akkora dicsőség, mint vadásznak kikötözött cirkuszi medvére lőni.


Szóval lesz ami lesz, forever alone :P

2011. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
52%
hali, én csaj vagyok és speciel pont leszarnám, hogy a pasim hivatásossal vesztette el vagy nem. bár valószínűleg rákérdeznék, hogy hol (már kategória) és hogy ugye nem szedtél össze semmi szépet, mert ha egy mód van rá, én nem kérek, de egyébként, ha ingerenciád van arra, hogy végre megdöngess valakit, és tuti vagy benne, hogy nem bírod ki, akkor menj. Amúgy meg, tapasztalatban nem biztos, hogy előbbre jutsz, minden nő más, plusz egy prostinak az a dolga, hogy neked jó legyen, egy barátnőnél viszont te is nyújtasz viszont.
2011. nov. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
89%
Csak tudnám mi a bánatért tetted fel a kérdést ha leoltod azt aki azon a véleményen van hogy ne tedd. Ha te már eldöntötted és szerinted ez így jó lesz neked akkor tedd meg.Egyébként nem csodálom hogy nincs senkid ha ilyen lekezelően beszélsz a nőkről. :D IJ ... menj és majd ha lesz egy lányod és a jóra kell tanítanod, Jusson eszedbe hogy te is egy ilyet vettél igénybe :D amiről épp azt regéled neki mennyire erkölcstelen dolog és reméled majd hogy véletlenül se jut eszébe ehhez hasonló ;)
2011. nov. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
60%
"Ilyen esetben egyszerűen hazudok valamit, hogy kivel vesztettem el, és levan a gond :) (pl. házibuliban, régi barátnővel)" Aztán, amikor kérdezi, hogy neked mi fontos egy kapcsolatban, majd azt mondod, hogy az őszinteség, a bizalom, stb., ugye?
2011. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azt mondom az élet túl rövid ahhoz hogy erkölcsösséggel meg hasonló baromságokkal foglalkozz. Vártál 21 évet, amit lehetett megtettél, nem jött össze. Meg kell oldani másképp. A férfi ember már csak olyan, hogy ki van éhezve a pi.nára. És az a tudat hogy hú most milyen erkölcsös vagyok nem hiszem hogy ezt bármennyire is csillapítja.
2011. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
58%
nem erkölcs kérdése.. attól h elveszti a szüzességét, az égvilagon semmi se fog megvaltozni..
2011. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
60%

21 evesen meg fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen nokhoz jarj. Igaz, nem kell veluk beszelgetni, torodni, de nem hinnem, hogy ez az egyetlen megoldas. Ennyi erovel vigyel buliba egy lanyt ittasd le, fektesd le. Ennyi. Legalabb nem hivatasossal kezdesz.

Amugy ferjem is 21 volt, amikor megismert. O meg szuz volt. Az elso no vagyok az eleteben.

2011. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
46%
még mindig nem értem h miért ekkora katasztrófa, h szűz vagy.. :D embeeer, menj, ismerkedj, és majd lesz nőd, akivel lefekhetsz!! és csak h mondjak ellenpéldát. a 2. pasimnal én akartam előbb lefeküdni vele, és ő nem akarta, mondván, h még korai.. sőt azt se engedte, h kiverjem neki.. akkor most??
2011. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!