Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzen prostizás?

Szűzen prostizás?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem volt még semmiféle aktusom egy nővel sem, és valószínű nem is lesz a közeljövőben. Elmennétek a helyemben prostihoz?

2011. nov. 12. 20:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Elmennék.
2011. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

el hát! Én is pont mostanában terveztem valami ilyet, elég nehéz természetem van úgyhogy egy darabig még nekem sem lesz rendes kapcsolatom, és nem akarom, hogy majd 24-25 évesen aztán meg ott szerencsétlenkedjek ha összejön valaki

Tapasztalatszerzéshez nem is kell több

2011. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 Watkins ***** válasza:

kb. ennyi idős voltam mint most te (21) és elmentem, nem bántam meg.

jó volt!


am. meg egy rakat ilyen kérdés van itt ezen az oldalon...

2011. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Menj el, nem kell ezt túl agyalni.
2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:
18%
Most őszintén... tudom, hogy a fiúknak nem jelent annyit a szüzességük... de te komolyan odaadnád egy prostituáltnak, aki előtted 10 perccel még egy kamionsofőrt szopott?... Gondolkozz már kicsit... Most azt hiszed, de jó móka lesz, aztán lesz egy normális barátnőd, akit tényleg szeretsz és ő is szeret téged... szóba kerül hogy te kivel vesztetted el... mit fogsz mondani? hogy a nevét sem tudtam, mert egy útszéli ku*va volt... Szerintem inkább legyél arra büszke, hogy nem a nagy átlag vagy, aki addig tudja a nője nevét, amíg szopatja...
2011. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
63%
Hát én is prostival vesztettem el annó és nem bántam meg, persze akinek összejön idejében anélkül az könnyen dumál. Egyébként azóta volt barátnőm és nem kell azt épp elmondani neki hogy fizettél érte. Ezt az apró részletet én is kihagytam a sztoriból, és lecseréltem arra hogy egy xy szórakozóhelyen ismertem meg a csajt, és egy éjszakás kaland volt, ennyi.
2011. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
55%
Ja még annyit fűznék hozzá hogy ha bárhol összeszedsz egy csajt és ágyba viszed akkor sincs rá semmi garancia hogy előtted 10 perccel nem szopott-e le egy kamionsofőrt. Ráadásul egy prostinál biztos lehetsz benne hogy előtted megfürdött fogat mosott stb (természetesen nem útszéliről van szó), míg egyéb esetben meg abban lehetsz biztos hogy nem.
2011. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
12:10 - Akikre te gondolsz, azok az útszéliek, én házhoz mennék. Egy kamionsofőr ilyeneket nem engedhet magának. Normális barátnőm pedig nem valószínű, hogy lesz. ha mégis, és szóba kerül a dolog, hazudok egyet, ahogy az előttem író is mondta.
2011. nov. 14. 18:57
 19/51 Watkins ***** válasza:
100%
annyira bírom a sok hozzáértő csajt akik mindig valami igénytelen útszéli nőkkel példálóznak :D
2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
0%
én tuti nem mennék. Ha örökre szűz maradok akkor se adnák ki olyan sok pénzt érte
2011. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!