Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy feküdhetnék le vele?

Hogy feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés
15 vagyok, fiú, és nagyon le szeretnék feküdni egy bizonyos lánnyal. Nem járunk, de úgy érzem, bejövök neki. Már volt is ez-az, de semmi komolyabb. És hát a lány.. hogy is fogalmazzak.. könnyen kapható :D Ja, és én szűz vagyok, a lány már nem. Ritkán találkozunk sajnos, de bármikor oda tudnék menni hozzá. Szóval, valami ötlet? Hogy közeledjek felé, stb. Csak el szeretném érni, hogy belemenjen. Biztos sokak szerint hülye kérdés, én meg csak egy taknyos vagyok, és ezt elfogadom, de most elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szerint nem. Ja, és olyanokra se vagyok nagyon kíváncsi, hogy "legyek vele kedves, stb, előbb járjunk, mindennek megvan a maga ideje, nem kell erőltetni, ha ő nem akarja, akkor ez van", mert ezeket tudom magamtól is. Előre is köszi!
2011. okt. 23. 21:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

hát már nem azért de az a normális ha nem 15 évesen kezded az más hogy érdekel a dolog de azért még ennyi idősen nem kéne...te nem vagy a normális ha ezt annak tarot h minden 15 éves csaj hülye mert nem akarja csinálni -.- sztem 16-17 évesen kéne kezdeni nem 15 évesen mellesleg akk szted én is bizti nem normális vagyok mert így gondolom engem is érdekel a téma mégse csinálom...


egy nemnormális 15/L

2011. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem egészen így kéne hozzáállnod a dolgokhoz.

Egy értelmes csaj, akiért megéri várakozni, mert a boldogságod akarja, az tényleg nem adja meg magát könnyen, be kell bizonyítani neki, hogy igenis vársz rá, szereted, és fontos neked.....

Ha nem jársz ezzel a lánnyal, akkor ne akarj lefeküdni vele...de tényleg ne. Mert, hogy ha lefeküdnétek akkor nem érzelemből lenne, te csak a saját élvezeteddel foglalkoznál, az nem érdekelne, hogy ő élvezi-e vagy sem...és egy ilyen szex később elronthatja egy lány hozzáállását a dolgokhoz.

Igen ez elég sablonos szöveg, szerintem mégis ez a lényeg.

Olyannal szeretkezz, akit SZERETSZ is.

2011. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Nem véletlen hívják SZERETkezésnek..mert olyan személlyel csinálod akit szeretsz.
2011. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Egészen egyszerűen nem használhatsz kis egy csajt! 15 éves vagy. Keress magadnak egy normális csajt akivel együtt lehetsz és vele feküdj le.Attól hogy 15 vagy és esetleg a haverjaidnak már meg volt az első, nem jelenti azt hogy ciki, hogy neked még nem. Egyszer mindennek eljön az ideje.
2011. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Nem tudom leszopni magam, segítenél?

Te vqarrónő vagy? Nem vennél be a nadrágomból 20 centit?

2014. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Sikerült?
2014. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!