Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy feküdhetnék le vele?

Hogy feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés
15 vagyok, fiú, és nagyon le szeretnék feküdni egy bizonyos lánnyal. Nem járunk, de úgy érzem, bejövök neki. Már volt is ez-az, de semmi komolyabb. És hát a lány.. hogy is fogalmazzak.. könnyen kapható :D Ja, és én szűz vagyok, a lány már nem. Ritkán találkozunk sajnos, de bármikor oda tudnék menni hozzá. Szóval, valami ötlet? Hogy közeledjek felé, stb. Csak el szeretném érni, hogy belemenjen. Biztos sokak szerint hülye kérdés, én meg csak egy taknyos vagyok, és ezt elfogadom, de most elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szerint nem. Ja, és olyanokra se vagyok nagyon kíváncsi, hogy "legyek vele kedves, stb, előbb járjunk, mindennek megvan a maga ideje, nem kell erőltetni, ha ő nem akarja, akkor ez van", mert ezeket tudom magamtól is. Előre is köszi!
2011. okt. 23. 21:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"...teljesen normális lány, és az nem normális, aki ennyi idősen nem akarja csinálni."


Akkor én nem vagyok normális:D

2011. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: nem az nem normális, aki nem akarja, inkább az, aki ennyi idősen elítéli az ilyet. Ha ez is igaz rád, akkor bocsi, de szerintem ez nem normális (vagy legalábbis nem átlagos)
2011. okt. 24. 17:44
 13/26 anonim válasza:
szerintem nem 14-15 évesen kellene elveszteni a szüzeséget , még ugymond "gyerek " vagy .... nem ezen kéne még gondolkoznod :/// és sztem azok ugymond "nem normálisak " akik már szexelnek ilyen idösen
2011. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
már vagy hat ember leírta h veled meg a vagy ribanc vagy nem ribanc csajjal van a gond ne h már azt gondold h majd Te itt tizenöt évesen sokkal okosabb vagy az összes válaszolónál szerintem ha nem akarsz ilyen válaszokat akkor ne írj ilyen kérdéseket mert ha kiírod akkor lesznek szerencsére emberek akik megpróbálnak jobb belátásra téríteni és nem hiszem h az a legokosabb tőled ha mindenkinek a válaszát leszólod ebből csak az látszik milyen figyelem hiányos vagy bár azt meg kell jegyeznem h a fogalmazásod alapján legalább az eszed ha helyén van ha a szíved nincs vagy még nincs szerintem fektesd le a csajt ha tudod ha nem próbálkozz és igen én úgy gondolom h én és a többi válaszoló is értelmes választ adtunk
2011. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mint Conan a barbár :d
2011. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
hát tesa én annyit mondok, h legyél rámenős feltűnően "bókolj" neki
2011. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Ha már 15 évesen fűvel fával csinálod 20 éves korodra (akkor már igazán bele lendülnél a dolgokba) teljesen kifogsz égni. Nem tudod értékelni a szeretkezés lényegét: az érzelmeket és a másiknak való örömszerzést. Hidd el h attól h fel akarsz nőni még nem leszel nagy fiú ha az első egy olyan lánnyal lesz akit nem is szeretsz. Tudom h nem menő, de sokkal jobban járnál ha az első egy olyan lánnyal történne aki megdobogtatta a szíved, nem egy olyannal aki jól néz ki és csak azért szeretnéd mert könnyen kapható. Egyébként nem tudom milyen ember lesz belőled később ha már most csak azért kell neked valaki mert könnyen kapható. Nézz egy kicsit magadba és gondolkozz el, hátha még nem késő. Ha pedig nem érdekelt amit leírtam akkor vegyél neki egy szál vörös rózsát és döntsd meg. Ahogy leírtad ez biztos bejön nála.
2011. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Ezen a kérdésen sírok a röhögéstől öcsém...:'D


Én ilyen idős koromban előbb járni akartam,nem pedig egyből dugni..

Szánalmas vagy,és a csaj is az...

2011. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

"Ha középsuliban még korainak tartja valaki, akkor AZZAL van a gond."

Te is a társadalom egy mellékterméke vagy, remélem 20 éves korodra összeszedsz pár nemi betegséget, aztán ha lesz valaki akit tényleg szeretsz, már nem lesz lehetőséged!

Idióta vadbarom.

2011. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

most mért szidjuk őket?? engem pont az ilyen fiatalok nyűgöznek le, az elszántságukkal


26/maci

2011. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!