Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy feküdhetnék le vele?

Hogy feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés
15 vagyok, fiú, és nagyon le szeretnék feküdni egy bizonyos lánnyal. Nem járunk, de úgy érzem, bejövök neki. Már volt is ez-az, de semmi komolyabb. És hát a lány.. hogy is fogalmazzak.. könnyen kapható :D Ja, és én szűz vagyok, a lány már nem. Ritkán találkozunk sajnos, de bármikor oda tudnék menni hozzá. Szóval, valami ötlet? Hogy közeledjek felé, stb. Csak el szeretném érni, hogy belemenjen. Biztos sokak szerint hülye kérdés, én meg csak egy taknyos vagyok, és ezt elfogadom, de most elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szerint nem. Ja, és olyanokra se vagyok nagyon kíváncsi, hogy "legyek vele kedves, stb, előbb járjunk, mindennek megvan a maga ideje, nem kell erőltetni, ha ő nem akarja, akkor ez van", mert ezeket tudom magamtól is. Előre is köszi!
2011. okt. 23. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki ezt: sz*pj le, szépségem. Tuti siker.
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Rácsapol a valagára azt' már viheted is a kazalba. Tapasztalatbul mondom!


Pista vó'tam a tanyáról. 19/F

2011. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
80%
remélem legalább egyetlen másodpercig elgondolkozol azon amit írok: szánalmas vagy és önző és nem hiszem, h az a csaj majd megsajnál és szét teszi a lábát és különben is ő egy érző lény akárhány fiúval is feküdt le eddig, remélem át érzed, h mennyire szánni való vagy biztos jó ronda lehetsz őszintén remélem h egyszer találkozunk és jól tökön rúghatlak mert nem lehet ezt tenni egy nővel sem ő nem egy lyuk ő egy lény úgy h szerintem maradj a saját két kezednél amíg fel nem fogod milyen bensőséges viszonyt és érzelmeket ÉRDEMEL a szex
2011. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
54%

ha te 15 vagy, ö mennyi lehet? sok eszed lehet ha valami kis 14 éves qvát dugnál, gratulálok. főleg ha te is tudod h könnyen kapható... szedj csak össze valamit jó fiatalon, hátha amire felnősz kikezelik a hepatitiszed pl.


de most komolyan, miért egy r!bancot akarsz megdugni? normális nem jut? ja bocs, normális lány nem dug 15 évesen, főleg nem össze-vissza

2011. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Nem hiszem, hogy én lennék a szánnivaló... Honnan veszed, hogy milyen az a lány, és honnan tudod, hogy szerintem ő egy lyuk. Miből gondolod, hogy ronda vagyok? Csak gratulálni tudok az értelmes válaszhoz.


4. válaszoló: Nem értem, honnan veszi mindenki, hogy az a lány egy ribanc. És gondolom elmúltál legalább 25, különben tudnád, hogy egy átlagos lány mostanában ilyenkor veszti el. Ha középsuliban még korainak tartja valaki, akkor AZZAL van a gond. Nem 14, hanem 15, 10.-es. Vagyis nem ribanc, teljesen normális lány, és az nem normális, aki ennyi idősen nem akarja csinálni. És ahogy a kérdésben leírtam, nem ezekre a magukat nagyon okosnak gondoló emberekre vagyok kíváncsi, akik lazán kitalálják mindkettőnk személyiségét, és azt is, hogy mért vagyunk idióták.. -.-

2011. okt. 23. 22:00
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább nem is mondok semmit.
2011. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Önellentmondásba keveredtél, öcsi. Könnyen kapható, de nem ribanc. 15 éves, de ha könnyen kapható, akkor nyilván több "partnere" is volt, tehát nem ma kezdte. Az, hogy egy 14 éves lány csak úgy odadobja magát semmilyen körülmények között nem normális. Akár 2011-et írunk, akár nem.

Ez az egyik. A másik az, hogy ha 1.) jól nézel ki, 2.) könnyen kapható, akkor tulajdonképpen miért kell a segítségünk?

2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hú, végre egy ember, aki mond is valamit, nem csak beszél :D Az, hogy könnyen kapható, nem azt jelenti, hogy ribanc. Egyszerűen csak nyitottabb, és könnyen szerelmes lesz bárkibe. És még csak egy sráccal feküdt le. Szexelni nem szexel akárkivel. Vagyis NEM RIBANC! Nem dobja oda magát bármikor. Ez tényleg nem lenne normális.

És a másik kérdésre: addig nem is lesz probléma, hogy összemelegedjünk, csak ahogy mondtam, a szexre nem kapható. Na m1. Tudom, hogy valaki ezt nem tartja normálisnak..

2011. okt. 23. 22:14
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Öcsém, húzzál vissza match boxozni, az való még neked.

A csaj nem lesz szerelmes senkibe, csak egy ringyó.

ÉS igenis az a normális, aki 15 évesen (megjegyzem 1 évvel a beleegyezési korhatár felett) nem veti oda magát az első csávónak aki megrakná, nem úgy, mint a fent említett lány. ugyanis ha 15 éves, és már nem szűz, nyilván nem most kezdte...

Nem tudom, mit véded, ha neked is csak arra kellene. Ráadásul hajtogatod, hogy nem ringyó, nem fekszik le akárkivel de azért bátran kavar bárkivel, és hidd el, le is feküdne bárkivel, aki 3x elmondaná neki, hogy imádja és nem csak arra kell :D

2011. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
77%
Inkább menj ki a kocsisorra, és vegyél egy Qrvát, aki háromezeré' lesz0p, te kis takonypóc. Ha szerencséd van, még egy HepaC-t is összeszedsz, aztán lehet mivel dicsekedni a kis sz@r0s haverjaidnak a diszkóban.
2011. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!