Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ettől lehetek terhes? NAGYON...

Ettől lehetek terhes? NAGYON KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE. :O

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton a barátomnál voltm és kinyal meg ilyenek ... és utána meg hozzá ért a p*ncimhoz a fa*za...ugy hogy nem volt se rajtam se rajta nadrág ... de rögtön el is húzódtam és csak hozzáért ...gumi nem volt rajta ... Ettől lehetek terhes? Kérlek gyors válaszokat adjatok :!!! köszönöm 15/L (jaj és még csak annyi hogy bugyi volt rajtam és utána kivertem nekki ....)
2011. okt. 7. 09:50
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
88%

Azt tudom, hogy bár kicsi az esély, de a puszta érintkezéstől is már lehetséges a teherbe esés. Így hogy bugyi volt rajtad, nem hiszem...


Egyébként az ilyen alpárian fogalmazó lányoknak legszívesebben az betérdelnék a májába...

Ha pedig valami fiatal takony fiú vagy, aki nagyon unatkozik, akkor ritka szánalmas fantáziád van.

2011. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
88%
ilyen idióta ne is szaporodjon, mint a kérdező
2011. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Nem.

A te korodban még gyakori lehet a havi vérzés ingadozása mert nem állt még be feltétlen. Néhány nap késés miatt nem kell mindjárt megijedni. Én sem tartalak elég idősnek az ilyen fajta aktusokhoz. Korábban írtad, hogy te nem is akartál volna tovább menni de a barátod ilyen "sunyi módon próbálkozott". Nem gondolod, hogy a barátod viselkedésén is lenne mit gondolkodni? Miért akar tovább menni ha te még nem szeretnél??

És valóban mocskos a szád ezen sem ártana változtatnod mert egy normális fiú így nem is fog veled szóba állni. És arról is beszélgethetnénk, hogy tanítási nap van és te miért nem vagy az iskolában. A szüleidre is kíváncsi lennék azért, a 15 éves lányuk terhességtől retteg amit nem velük oszt meg hanem egy internetes oldalon és még a suli mellé is jár...

22/l

2011. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 napietus ***** válasza:
47%
terhes ettől nem lehetsz, de ostobának ostoba vagy. tipikus tinip*csa.
2011. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szombaton voltál vele,és ma péntek van,és eddig nem tetted fel magadban,és ide a kérdést,akkor vagy ritka buta ember vagy,vagy pedig kamu az egész.

Hisz az ember nem 6nap után fordul ezzel bárkihez,hanem már aznap vagy köv.nap...Szval ha terhes lennél is mindegy lenne,mert az eseményutáni tabi csak 3napig jó,az aktus után.

De amúgy meg csak akkor leszel terhes,ha a pénisz a hüvelyedbe kerül,szval ne parázz,de olvashatnál többet ezekről a dolgokról,ha már mindenféle képpen érettnek érzed magad az orálra és a szexre...

19L

2011. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen IQ fighter embereket. :D Ilyenkor megnyugszok, hogy nem is vagyok annyira h*lye. :D
2011. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

10:36-os "L" hozzászólónak nagyon igaza van, és örülök, hogy huszonévei elején így látja az intimitás kérdését. Több ilyen gondolkodású fiatal kéne.


Egyébként elborzaszt, hogy tizenéves gyerekek minimális felvilágosultság nélkül szexuális életet élnek. "Kinyal meg ilyenek"? Atyaég. Fogjátok már végre fel, hogy senki sem sajnálja tőleted a szexet, de egyszerűen éretlenek vagytok rá lelkileg - és baromi tudatlanok is. Áááá, csak felhúzom az agyam megint...

35/N

2011. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Atyaisten!!!!!!!!!!!!!Hová fejlődik ez a világ ha 15 évesen már a kinyal meg a kivertem neki dolgok vannak????Neked még tanulnod kéne főleg normálisan beszélni aztán helyesírni.Te nem gondolod,hogy durva,hogy ezt az anyukáddal meg kellene beszélni?Nem pedig egy internetes oldalon kérdezősködni??Ne élj még szexuális életet mert ennyi idősen nem késtél le semmiről.Hidd el később bánni fogod.34/L
2011. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép volt, bearanyozta a napomat, el is mentettem, legyen mire emlékezni évek múlva.
2011. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen mi lenne ha nem ezzel foglalkoznál? Utálom a tinicsitrik nyavalygását hallgatni, lehetek-e terhes meg ilyenek. ha méár szexeltek legalább felelősségteljesen tegyétek... Nem, nem valószínű hogy terhes vagy...
2011. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!