Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen szöveggel lépjek oda...

Milyen szöveggel lépjek oda ismeretlen lányokhoz, hogy ne hajtsanak el egyből a "foglalt vagyok" szöveggel és legalább esélyt adjanak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Egyébként egy csendesebb, félénkebb, intelligens fiú vagyok, aki sajnos se magasra, se dagadtra nem nőtt meg. :)
2011. okt. 5. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mit mondjak a lánynak, hogy ne legyen nyomulós és erőltetett se...ez egy örök talány :S
2013. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy KI mondja azt a bizonyos dolgot, azon múlik, hogy túl nyomulós-e a szöveg vagy pedig bejön a nőnek. Tök mindegy mit mondasz, jól mondjad.
2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A dolog titka szerintem az, hogy önmagadat add. Tudom, most gondolhatod azt, hogy ezzel nem sokat mondtam, de... Majd ha eljön a pillanat tudni fogod...Csak légy bátor, tudod, próba szerencse. Ha meg sem próbálod életed végéig ezen fosz töprengeni, és nem fogod nyugodtan álomra hajtani fejed?! Legrosszabb esetben nemet mond, tudom ez elég kellemetlen, de legalább megpróbáltad, és nincs benned

több Mi van ha....kezdetű mondat. Nekem mindig ezt mondják. De az

ember természete sok mindent befolyásol, én is pont ilyen csendes,

bátortalan "aki sajnos se magasra, se dagadtra nem nőtt meg", csak

lányba, és tudom milyen nehéz.

2015. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!