Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen szöveggel lépjek oda...

Milyen szöveggel lépjek oda ismeretlen lányokhoz, hogy ne hajtsanak el egyből a "foglalt vagyok" szöveggel és legalább esélyt adjanak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Egyébként egy csendesebb, félénkebb, intelligens fiú vagyok, aki sajnos se magasra, se dagadtra nem nőtt meg. :)
2011. okt. 5. 22:23
1 2
 1/13 The Situation ***** válasza:
tegnap már irtad
2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The Situation ***** válasza:
ja,inkább ne menj oda
2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 krvua ***** válasza:
mennyi az idő?
2011. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
löszopoá ?
2011. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aki normálisan jött oda és közölte hogy meglátott, megtetszettem neki és szeretne elhívni egy kávéra (ha nem most mert épp nem érek rá, de egy másik időpontban esetleg), azt sosem hajtottam el bunkó módon. Ha azt mondtam, hogy kapcsolatban vagyok, akkor az igaz is volt. Ne próbálj mindenféle poénos szöveget, mert az egyeseket taszít.
2011. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Se dagadtra nem nőtt meg? XD
2011. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"egy csendesebb, félénkebb...fiú vagyok"-ez a baj.Ha szerencsétlenkedsz és előre bemagolt szövegeket mondasz akkor sosem lesz barátnőd.Spontanitás a dolog lényege.Ja meg nem árt, ha nem vagy egy bányarém.
2011. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
"szép a szemed, párzunk? "
2011. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél pár tortaszeletet és kezdd el majszolni mikor meglátod , majd kínáld meg mikor észrevesz. A nők a hasuknak képtelenek ellenállni, mindegy, hogy nézel ki.
2011. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vegyél pár tortaszeletet és kezdd el majszolni mikor meglátod , majd kínáld meg mikor észrevesz. A nők a hasuknak képtelenek ellenállni, mindegy, hogy nézel ki.

"


:-DDD

Te ezzel hány csajt csíptél fel? Szerintem egyet se....

2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!