Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit fog szólni, ha...

Lányok! Mit fog szólni, ha elmondom neki, hogy még nem feküdtem le senkivel? 20/F

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy lányt, akivel jól kijövünk és mindenről elbeszélgetünk, látom rajta,hogy eléggé érdeklem. Nos nem beszélgettünk még az előző kapcsolatainkról, de ő már biztosan nem szűz.

Lányok! Ti mit szólnátok/reagálnátok, ha megtudnátok hogy a srác még szűz?

Ez most juj, ilyen hűde szégyen dolog lenne? Mert szerintem nem, de attól más még nézhet rám emiatt furcsán...

Amúgy egyetemista srác vagyok, 20 éves, a lány 19 éves. Röplabdázok és szoktam bulizni, stb. de a barátnős része valahogy kimaradt eddig, csak találkozgattam lányokkal, de semmi ,,komolyabb".

Köszi a válaszokat előre is, ne kíméljetek! :Đ

Ja és (szerintem) nem vagyok ronda vagy ,,visszahúzódó".

:-D

Örülnék, ha még alakulna is valami a lánnyal, akár...


2011. szept. 18. 18:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
nekem inkább tetszene, nekem az a furcsa, hogy ilyenekről még nem beszéltetek 20L
2011. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Kedves 13:13-as válaszoló! Nem tudom, mi értelme volt, hogy ezt most belinkelted...Ezek egyáltalán nem jellemzőek rám. Én nem vagyok se depressziós, se nyomi, vagy félénk/bátortalan/antiszociális.. Szerintem ugyan úgy érek valamit, mint a többi ember, csak még szűz vagyok, húhaa..

Már csókolóztam és randiztam lányokkal, az egyikkel majdnem alakult is valami, csak túl messze lakott (90 km). Vele sem beszélgettem még a szüzességemről, sőt a mai napig sem tudja, attól még jóban vagyunk, dumálunk még. Randiztam már lányokkal,volt hogy ők koptattak le, volt hogy én :D, asszem 5 alkalom volt, csak mindig közbejött valami gebasz (hülye életfelfogás, stílus -ez utólag derült ki- volt hogy én nem voltam elég fasza gyerek-szerintük. Na mindegy Csak a szex az eddig nem jött össze, hát akkor próbálkozok újból. A jelenlegi lánnyal beszélgettünk már ilyenekről,főleg ő az eddigi kapcsolatairól (2) ,hogy őt csak kihasználták stb. (Megmondom őszintén túlságosan nem érdekelnek az előző pasijai, de szívesen meghallgatom,csak engem a jelen (ő) érdekel, és nem az hogy kivel mit csináltak.. SZóval: konkrétan nemtudja, hogy én még ,,retardált" vagyok:D:D Köszi mindenkineka véleményt! :-)

2011. szept. 22. 16:30
 34/36 anonim ***** válasza:

ugyan nem lány vagyok, de: én 21 évesen jártam ebben a cipőben, és pár hónapja első barátnőmmel :) elmondtam neki kerek perec, jó persze ugy alakitottam a beszélgetést hogy szóbajöjjön. nem akarta elhinni, tul normális és helyes vagyok ahhoz hogy hihető legyen. na hát azóta bizonyitottam is neki hogy nincs tapasztalatom :D francba :D na de a lényeg, hogy ha ezért elhagyna, akk nemérdemes foglalkozni vele sajnos. én ezt tartottam szem előtt amikor erről beszéltünk, meg akármi másról is, hogy csak őszintén mindent, ha bármi miatt elhagy akk tegye az elején, ne kelljen titkolózni, esetleg később csalódást okozni azzal hogy nemigaz amit mondtam, vagy eltitkoltam valamit!

egyelőre bejött a "taktika", miszerint őszinteségen és bizalmon érdemes nyugtatni egy kapcsolatot, 1 év alatt nem vesztünk össze egyszer se, ha valami félreértés vagy nézeteltérés volt azt megbeszéltük értelmes emberekhez méltóan.


szóval, őszinteség és nyíltság, bizalom a másik irányába! ha valami miatt ezek közül dob, akk valsz szarul fog esni, de sovány vigaszként ott marad hogy hát ő nem az volt akivel érdemes kapcsolatot kezdeni, idővel ugyis megromlana...

2011. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
46%

"Eszedbe ne jusson,hogy nem mondod el neki.:)Könnyen csalódást okozhatsz neki,várja,hogy istenit szeretkezzetek,erre amint hozzád ér,elmész"


És? A csajok folyton tapasztalt pasiért szenvednek, de arra nem gondolnak, hogy nekik is el kell veszíteni valamikor. Az pedig, hogy párszor széttette a lábát, még koránt sem jelenti, hogy annyira jó lenne az ágyban.

2011. szept. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült a randi? :) elmondtad? :D
2011. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!