Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit fog szólni, ha...

Lányok! Mit fog szólni, ha elmondom neki, hogy még nem feküdtem le senkivel? 20/F

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy lányt, akivel jól kijövünk és mindenről elbeszélgetünk, látom rajta,hogy eléggé érdeklem. Nos nem beszélgettünk még az előző kapcsolatainkról, de ő már biztosan nem szűz.

Lányok! Ti mit szólnátok/reagálnátok, ha megtudnátok hogy a srác még szűz?

Ez most juj, ilyen hűde szégyen dolog lenne? Mert szerintem nem, de attól más még nézhet rám emiatt furcsán...

Amúgy egyetemista srác vagyok, 20 éves, a lány 19 éves. Röplabdázok és szoktam bulizni, stb. de a barátnős része valahogy kimaradt eddig, csak találkozgattam lányokkal, de semmi ,,komolyabb".

Köszi a válaszokat előre is, ne kíméljetek! :Đ

Ja és (szerintem) nem vagyok ronda vagy ,,visszahúzódó".

:-D

Örülnék, ha még alakulna is valami a lánnyal, akár...


2011. szept. 18. 18:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az dícsérendő dolog :) Büszke lehetsz magadra, és épp ezért olyan párt érdemelsz, aki becsülni fog Téged.
2011. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

nekem is 20 éves a barátom:)

első petting előtt/közben közölte h még ennél tovább sose jutott lánnyal:D ebből már le esett h szűz.

jobb h így mondta el:D

2011. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hogy mik vannak :D Hát én elég jól hazudok, de ilyenben azért sosem tenném. Szerintem barátod egy igazi férfi, mert bevallotta a dolgot és nem magyarázott össze-vissza. :)
2011. szept. 18. 22:37
 14/36 anonim ***** válasza:
43%
Most nem akarom elvenni a kedved, de 60% az esély arra, hogy sikítva fog menekülni, vagy kinevet.
2011. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Majd csak túlélem valahogy. De még mindig ott van a 40%, hm?
2011. szept. 18. 23:25
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Bízzunk benne, hogy a 40% teljesül. ;-)

Mondjuk te a 20 éveddel végülis nem vagy extrém eset, bezzeg én a 23al, akinek még csókban se volt része.

2011. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%
Eszedbe ne jusson elmondani, nincs a homlokodra írva. Nyilván azt fogja mondani mindenki, hogy becsülné és örülne neki, de a valóságban egyáltalán nem tartana utána férfiasnak és ezt folyton a fejedhez vágná.
2011. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Igen, de hát az előbb-utóbb úgyis kiderülne, az első bénázásnál főleg. Én úgy gondolom, attól férfi valaki, ha föl meri vállalni a dolgokat, nem attól, ha megjátssza magát, de tévedhetek én is...
2011. szept. 19. 07:30
 19/36 anonim ***** válasza:

már írtam ide, azt h biztos meglepődik majd de talán még örülhet is neki.

rohadtul nem értem miért lenne ez baj, abszolút semmin nem váltotztat a kapcsolatban. ha én kerülnék össze szűz pasival, biztosan nem hagynám ott. miért is tenném? lehet, hogy az első két alkalommal nem lesz fantasztikus élmény, de a harmadikkal már lehet. (mellesleg volt már dolgom olyan sráccal akiről ha nem tudom nem mondom meg h először csinálja..)

2011. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
ha a csaj occó ribi akkor otthagy ha normális lány akkor elfogadja
2011. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!