Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mit fog szólni, ha...

Lányok! Mit fog szólni, ha elmondom neki, hogy még nem feküdtem le senkivel? 20/F

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerek egy lányt, akivel jól kijövünk és mindenről elbeszélgetünk, látom rajta,hogy eléggé érdeklem. Nos nem beszélgettünk még az előző kapcsolatainkról, de ő már biztosan nem szűz.

Lányok! Ti mit szólnátok/reagálnátok, ha megtudnátok hogy a srác még szűz?

Ez most juj, ilyen hűde szégyen dolog lenne? Mert szerintem nem, de attól más még nézhet rám emiatt furcsán...

Amúgy egyetemista srác vagyok, 20 éves, a lány 19 éves. Röplabdázok és szoktam bulizni, stb. de a barátnős része valahogy kimaradt eddig, csak találkozgattam lányokkal, de semmi ,,komolyabb".

Köszi a válaszokat előre is, ne kíméljetek! :Đ

Ja és (szerintem) nem vagyok ronda vagy ,,visszahúzódó".

:-D

Örülnék, ha még alakulna is valami a lánnyal, akár...


2011. szept. 18. 18:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Az elejn megmondanám neki az igazat, csak annyit szeretnék tudni, hogy készüljek fel a legrosszabbra? :D :S
2011. szept. 18. 18:08
 2/36 anonim ***** válasza:
Hát, ha a legrosszabbra készülsz, legalább nem ér meglepetés :D engem amúgy nem zavarna, de én fiatalabb vagyok.
2011. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
szerintem ezt az elején semmiképpen ne mondd el, mert ennyi idősen "ez most juj", elég gázos, ha pár évvel fiatalabb lennél még aranyosnak is gondolhatna ezért, így már nem annyira
2011. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

értemm, jó, nem úgy gondoltam, hogy egyből, csak ha már ott tartunk, hogy azért el kell ezeket mesélni.

Max. otthagyom akkor a fenébe, pedig nagyon aranyos a lány. :-)

2011. szept. 18. 18:14
 5/36 anonim ***** válasza:
én tuti vágnék egy wtf fejet, de végülis szerintem a lányok is szeretnek tapasztaltabbak lenni egy darabig:D
2011. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Furcsának tartanám egy kicsit, de ki nem röhögnélek. Szerintem örülnék is neki. :)


19/l

2011. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
A helyetekben én is biztos furcsának tartanám magamat, ez jogos :-))
2011. szept. 18. 18:39
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
sztem becsülendő, ha egy pasi nem hímringyó :)
2011. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
most akkor az, akinek 20 éves koráig mondjuk 2 barátnője volt, az már hímringyó kategória? érdekes..
2011. szept. 18. 18:46
 10/36 K.niss válasza:

Hát ha nagyon bejössz neki akkor szerintem nem bánja majd.

De az is lehet, hogy nem fogja mondani, de attól még zavarhatja, mert arra fog gondolni, hogy nics elég tapasztalatod, stb.

2011. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!