Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Járnátok egy olyan lánnyal...

Járnátok egy olyan lánnyal aki tapasztalatlansága miatt fél a szextől? 20/L Indokot is kérek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 09:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én is szüz vagoyk, let volna már alkalmam rá 3-4X, de mding azt modntam hogy nem, egyszer azé mert tul fiatal voltam, aztán azért mert nem volt előtte kapcsolat közöttem és a lánnyal, még csókba sem megyek bele egy komoly beszélgetés és kapcsolat nélkül(ha engem nézett ki a lány magának), ha én néztem ki vlaakit akor sem első alkalommal akarok nagy előrehaladást, mert akit könnyen meglehet kapni, hát:O olcso husnak hig a leve


20éves szüz lány? ez furcsa kérdés, mert aki ennyi ideig megállta hogy ne adja be a derekát senkinek, az valószionüleg nagoyn komoly hölgy lehet, ha már volt rá töb alkalma is amiket nem használt ki

az hogy tapasztalatlanság miatt fél? annál jobb, mert van kihivás! és ha belemenne vmikor akkor az hatalmas sikerélmény, és meg kell becsülni! az hogy bénán csinlná? ezt nem lehet bénán csinálni, csak a szexet lehet bénán csinálni, de a szeretkezést nem


ha meg szexelni akartok akor sok sikert, van csomo ember az utcán akikhez fizikailag vonzodtok, sok sikert, majd kiégtek pár év mulva


F17

2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pityu1984 ***** válasza:
Sosem tanulja meg? Dehogynem. Volt szűzlánnyal kapcsolatom (teljesen kezdővel) és vele is így csináltam és a végére meg profi lett és ahogy valaki előttem írta( biztos tapasztalatból írta ő is ) ott haggyot, azzal hogy "még nem éltem" . Szóval először nem megy valami, akkor más oldalról kell megközelíteni a dolgokat. LEgközelebb meg megint megpróbálni és tudod , gyakorlat teszi a mestert :)
2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
luk-luk
2011. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!