Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Járnátok egy olyan lánnyal...

Járnátok egy olyan lánnyal aki tapasztalatlansága miatt fél a szextől? 20/L Indokot is kérek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 09:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet, hogy nálam 22 évesen még mindig nem történt meg. Pasi létemre cikinek tartom, akkor amikor alkalmam nyílt rá féltem tőle (ez 3 éve volt) aztán vége lett, akkor meg már sajnáltam a dolgot. A lényeg, sokkal rosszabb, ha a pasi fél tőle!
2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

a tapasztalatlansággal semmi gond nincs, tényleg. nem érdekelne. de ne féljen tőle, ha érett rá nem fél tőle. ez süket duma hogy fél tőle de már érett rá. barátnőmnek én voltam az első, és ő is nekem. mégse féltünk tőle a tapasztalatlanság miatt. jó bénák voltunk, ez van, szerintem nemsokan bénáznak ennyit... de aki fél tőle az vagy nem szerelmes vagy nem érett rá...

22 vagyok barátnőm 19. húsz körül már nem kéne félni a szextől. ha nemjött még össze annak 1000 oka lehet, az nem gáz ha vki szüz, de az igen ha fél...

2011. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztelem a szűz lányokat, mert hatalmas ajándék, amit adhatnak. Ezért célszerű a megfelelő partnerrel elveszíteni. Ha ilyen barátnőm lenne, megbecsülném.
2011. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
NEm, mivel nem várnék rá hónapokat, hogy nagy kegyesen lefeküdjön velem. Azután meg azon rettegjek, hogy mikor jön rá, hogy még nem volt senkivel és mást is ki akar próbálni.
2011. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen. Főleg azért, mivel nekem sincs semmilyen tapasztalatom, és így egymást fedezhetnénk fel :)

21/f

2011. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Pityu1984 ***** válasza:
100%

Igen, de szerintem egy 20 éves lánynak nem kellene félni a szex-től. Sőt minek kellene a szextől félni akárkinek is?A szex az örömszerzés/örömadás mindkét fél számára ami akár kellemes időtöltés is lehet bármikor, bárhol :) Ha a félelem miatt húzod az időt akkor a barátod, ha lesz otthagy téged és ezért a szerelmtől is félni fogsz ha ez eljátszódik párszor, aztán elkezded majd utálni a férfiakat és innentől tudjuk mi lesz... :)

F/27

2011. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

igazából azért félek tőle, mert szerintem elcsesztem. akit szeretek annak a legjobbat akarom adni, nem azt, hogy csak bénázzak, akit meg nem, annak meg semmit nem akarok adni.


az szűz pasikkal nekem semmi bajom nincs, de hát nyilván nem az alapján fogok valakibe beleszeretni, h szűz-e vagy sem. :)

2011. aug. 29. 19:37
 18/23 Pityu1984 ***** válasza:
100%
Hát ha tudom, hogy szűz a lány akkor úgy csinálnám, hogy ne vegye észre hogy bénázik :)Maximum ha nem tud szájjal, akkor mondanám, hogy ok elég volt, mehet máshogy is mondjuk kézzel :)
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
de akkor sose tanulja meg, hogy kell :S
2011. aug. 30. 11:41
 20/23 anonim ***** válasza:
A megfelelő partnerrel nem lehet probléma. Ha hibázol is először, a végén profin bele fogsz jönni. Aki szeret, az rá fog vezetni a lényeges dolgokra.
2011. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!