Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Hogyan adjam a tudtára, hogy lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác nevezzük a barátomnak, mostanában sokat veszekszünk de lényegtelen dolgokon. én még szűz vagyok, és köztudott hogy a szűz lányokat tovább tart fűzni... már egy éve járunk. az hogy sokat veszekszik velem ez azért lehet, mert már nagyon nagy vágyat érez, én már benne lennék csak nem tudom hogy hozzam a tudtára :)

igaziból már énis nagyon akarom őt :) csak hát nem tudom, most hogy nem jövünk ki nem tudom mit szólna, de az ismeretségi köre aztmondja az megoldaná a problémáinkat, mivel más gond nincs....


2009. ápr. 18. 13:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Amikor csókolóztok az egyik kezeddel merészkedj lejjebb.. és óvatosan kezd el simogatni a műszerét.. gyorsan fel fog izgulni utána már minden jön magától
2009. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez legyen a legnagyobb problémátok!

ha már 1 éve együtt vagytok és (ha szeretitek egymást) akkor nem értem hol itt a gond?

Ilyen alapdologról nem tudtok nyíltan beszélni, akkor hát no coment.... ez az élet rendje, egy kapcsolat alaprésze a nemi együttlét is!

Lehet lepontozni!

2009. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, félsz attól, hogy hogyan lehetne erről beszélni a barátoddal? Gondolom petting volt már... Szerintem butaság attól rettegni, hogy furcsán fog nézni rád, ha felhozod neki ezt a témát. Én is buta voltam, és alig mertem belekezdeni a beszélgetésbe, de azóta minden ilyet simán megbeszélünk, valóban ettől kapcsolat a kapcsolat. De szerintem azért, hogy megbékéljen, nem kéne... lehet, hogy kevésbé fog odafigyelni rád, mert azt fogja gondolni, hogy most igenis ő győzött, elérte hisztivel, amit akart. De ez csak az én véleményem :)
2009. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog egy férfi furcsán nézni rád,vagy tiltakozni ha megmondod neki,hogy szexet szeretnmél...:)))
2009. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

ja és nem pontozok senkit se le :)

2009. ápr. 18. 23:26
 16/17 anonim válasza:
"Szia, lefeküdnél velem?"
2011. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia,lefeküdnél velem? :D
2013. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!